rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Tadilat Sözleşmesi Örneği

Tadilat sözleşmesi kelime anlamı olarak evde, iş yerlerinde veya herhangi bir mekanda yapılması planlanan tadilatların tüm detayları belirtilmek suretiyle yüklenici firma ile müşteri arasında imzalanması gereken maddeler ve ekler bütünüdür. Devam...

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

İç Mimar sözleşmesi, tadilat sözleşmesi ya da dekorasyon sözleşmeleri; müşteri ile işi yapan firma arasında anlaşmazlık çıkması durumunda bağlayıcı niteliktedir.

Sözleşme örnekleri kısmında; sitemizi ziyaret eden her müşterimiz için emsal niteliğinde blog yazılarımız mevcuttur. Bu sayede web sitemizde vakit geçiren her ziyaretçi için tadilat ya da dekorasyon konularında doğru bir fikir oluşturmayı hedefledik. Piyasanın tam aksine müşterilerimize en doğru bilgiyi vererek sektörde yaşanan dolandırıcılık gibi olayların önüne geçilmesini sağlamak istemekteyiz. Çünkü, neredeyse her gün bir müşterimizin bizi arayarak tadilat ya da dekorasyon işi ile anlaştığı firma tarafından anlaşmazlık yaşandığını ancak ne yapmasını gerektiğine dair bilgisi olmadığına şahit olmaktayız. Bu nedenle İç Mimar sözleşmesi, tadilat sözleşmesi ya da dekorasyon sözleşmeleri konusunda hazırladığımız yazılarımızla siz değerli müşterilerimize en doğru bilgiyi aktarmayı istedik.

Yazı içeriklerinde ele alınan konuları kısaca özetlememiz gerekirse;

ARA