rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Mekanlar

Anahtar Teslim Kuaför Salonu

Anahtar teslim kuaför salonu işi denildiğinde akla ilk gelen elbette parlayan bir salondur. Kuaför salonlarındaki ışıltı neredeyse hiçbir işletmede yok gibidir. Kuaför salonları genel itibari ile erkek ya da bayan fark etmez; ışıltının bol olduğu yerlerdir Devam...

İzmirde işyeri dekorasyon

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir Bölgesi genelinde işyeri dekorasyonu üzerine uzun yıllardır kaliteli hizmet vermektedir. İşyeri dekorasyon ya da tadilat çalışmalarında kapsam oldukça geniştir. Devam...

Ofis dekorasyonu için yaratıcı öneriler

Ofis deyince hepimizin aklında beyaz duvarlar koyu renk mobilyalarla klasik bir görüntü canlanır. Kasvetli ve soğuk bir görüntü oluşur zihnimizde. Devam...

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Mekanlar kategorisinde dekorasyon namına yok yok! Dekore edeceğiniz alan ne olursa olsun modernize edilerek en güzel görünüme kavuşturulacaksa bunun ön hazırlığının iyi yapılması gereklidir. Peki nasıl?

Modern işletmeler olarak hizmet veremeye devam eden fuar merkezleri, ofisler, sanat merkezleri, lokantalar, restorantlar,mağaza, düğün salonu, butikler ve buna benzer birçok işyeri için dekorasyon fikirleri mevcuttur. Biz bu kategori içerisinde sizler için birçok öneri ve çalışma şeklini kaleme aldık. İşyerinin hizmet verdiği alan özelliklerine dayalı olarak geliştirdiğimiz iç tasarım modelleri ile oldukça başarılı çalışmalara imza attık . Bu yönde sizler için referans olacak çalışmalarımızın ayrıca bir kategori içerisinde yerini almasını istedik.

Mekan dekorasyon fikirleri konusunda önemli olan yaratıcı ve pratik düşüncedir. Çünkü dekorasyon istenilen alanlarda yeni eşya yeni düzen haricinde bir de pratik kullanıma hasret vardır. Biz de bu aranılan pratikliği tasarımlarımız yolu ile nasıl somutlaştırdığımızı sizlere göstermek istedik. Aynı zamanda iyi bir mekan tasarımı için hangi fikirlerin isabetli olacağını sizlerle paylaştık. Bir ofis içerisinde şık bir görünüm yanında en tamamlayıcı özellik çalışanların iş konforunun sağlanmasıdır. İyi bir tasarımda en basit deyimle renkler dahi çok önemlidir. Kullanılan alanın verdiği hizmete göre seçimler yapılarak en güzel mekanlar ortaya çıkarılmalıdır.

Unutulmamalıdır ki, iyi bir mekan dekorasyonu için hizmet verilen sektör yön verici olacaktır.

ARA