rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

İşleri

Tadilat Dekorasyon İşleri Yaptıran Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev veya iş yeri sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır. Devam...

Özel Mobilya İmalatı İzmir

Müşteriler, özel mobilya imalatı İzmir genelinde çokça tercih edildiği için en profesyonel hizmeti isterler. Özel üretim mobilyası; bir genç odası, bir mutfağın dolapları, bir TV ünitesi, banyo dolabı ya da giriş için vestiyer de olabilir. Devam...

İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri

Eğer konu ile ilgili bilgiye sahip değilseniz ve profesyonel bir yardım almıyorsanız; inşaat tadilat dekorasyon işleri konusunda sıkıntı yaşamanız mümkün. Sıkıntı yaşamamak adına, öncelikle profesyonel bir firma ile anlaşarak işe başlayabilirsiniz. Devam...

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler öncelikle girişecekleri tadilatın boyutunu ve maliyetini hesaplamak durumundadırlar. Ancak unutulmamalıdır ki; her ertelenen tadilat işi daha büyük maliyete sebep olacak ve tamir olamaz bir hal alacaktır. Devam...

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Dekorasyon tadilat işleri kategorisinde, bu kapsamda yapılan çalışmaların tamamı ele alınmıştır. Bir tadilat işinde bazen tek bir alan yenilenebildiği gibi bazen de evin tamamı için çalışma yapılabilir. Bu durumda inşaat işleri devreye girer. Kategori içerisinde tadilat konusunda yaptığımız çalışmaları kalem kalem size tanıtmayı istedik. Bu sayede eviniz ya da işyeriniz yenilenirken neler yapıldığını, hangi aşamalardan geçildiğini daha şeffaf şekilde görmenizi istedik.

Tadilat işleri için karar verdiniz ancak işin neresinden başlayacağınızı bilmiyorsunuz ya da yaklaşık bir maliyet hesabı yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu konuda araştırma yapmak elbette en doğal hakkınız. Araştırma yaparken hangi hususlarda dikkatli olmalısınız, nelere dikkat etmelisiniz konusunda sizler için hazırladığımız yazılarımızla ışık tutmak istedik. Tadilat işleri ve inşaat işleri içerisinde hangi çalışmalar yapılır, evin hangi kısmında ne çalışma yürütülür, hangi malzemeler kullanılır sorularının tek tek cevabını bulabilirsiniz.

Ya da tadilat işinizi verecek bir firma arıyorsunuz ama nasıl güveneceksiniz, güvenilir olduğunu nasıl anlayacaksınız? Tadilat işleri ile ilgilenen şirketler ile görüşürken hangi soruları sormanız gerekli, verdikleri fiyatları nasıl kıyas edersiniz, yapılacak çalışmanın süresi nedir, ne kadar bir ödeme yapılması gerekecektir konularında fikir sahibi olabilmeniz mümkündür.

Tadilat işleri için eğer alan genişletme söz konusu olacaksa bu durumda bir çeşit yarı inşaat görünümü ortaya çıkacaktır. Bu da profesyonel bir tadilat firması ile kolayca halledilebilecektir.

ARA