rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2021-04-27

Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Evde, iş yerinde kısacası hayatın sürdürüldüğü her yerde rahatlık, estetik herkes için oldukça önemlidir. Gözü rahatsız etmeyen renkler, fazla dikkat çekmeyen ancak varlığıyla huzur veren aksesuarlar insan psikolojisinin rahatlamasında mühim rol oynar. Ancak bu aksesuarların varlığı özellikle günün büyük bir bölümünün geçirildiği evlerde hayati önem kazanmaktadır. Bu noktada ev dekorasyonu denilen, içerisinde pek çok çeşit barındıran düzenleme işlemi öne çıkmaktadır.

İnsanın yaratılışından beri meydana gelen, doğduğu andan itibaren sahip olduğu estetik kaygısı, daha mağaralarda yaşamlarını sürdüren bireylerde dahi kendisini belli etmiştir. Temel ihtiyaçların başında gelen barınma faktörü, kendisiyle birlikte dekorasyon kavramını da var etmiştir.

Ev Dekorasyonunun Gelişimi

Varlığı yüzyıllar öncesine uzanan ev dekorasyonu, bugünlerde profesyonel hal almıştır. Konunun uzmanları tarafından, kişilerin tercihlerine göre şekillenen ev dekorasyonu hayatı zengin kılan araçlardan biri konumuna gelmiştir. Kendisine atfedilen kritik ve stratejik önem itibariyle dekorasyon sektörü, adeta bir ağacın dalları gibi uzanmış, ağacın kökleri gibi kollara ayrılmıştır. Böylece dekorasyon sektöründe uzmanlık dalları ortaya çıkmıştır.

Dekorasyon Süreci

Bahse konu hedef kitlenin tercihleri konunun profesyoneli olan uzman tasarımcılar tarafından ince elenip sık dokunarak ele alınır. 3d tasarımda, renk tercihleriyle ve sorumluluk bilinciyle ortaya çıkarılan dekorasyon planları, işin üretici ayağına dikkatli bir şekilde aktarılır. Bu noktada üretici, tasarımcının en ince detayıyla taslağa döktüğü dekorasyon planını hayata geçirir. Santim santim işlenerek ortaya çıkan dekor, titizlikle hazır hale getirilir. Bu aşamanın ardından görev sırası, satıcı dediğimiz işin pazar ayağına gelir. Talep eden bireylerin tercihleri doğrultusunda dekorasyon için en doğru aksesuar ve mobilya çeşitlerini sunan satıcı, sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle öne çıkar. Bu noktada satıcı, talebe göre bir analiz gerçekleştirir. Analizin sonucu olarak uygun renkleri ve ürünleri buluşturur. Ortaya çıkan sanat, kişiye özel olup dizaynları da özgündür.

Ev Dekorasyonu örnekleriDikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

iç mimar
İç Mimar Nasıl Seçilir?

Son günceleme 2019-09-23

Konsept Cafe Tasarımları
Konsept Cafe Tasarımları

Son günceleme 2020-12-16

ARA