rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-09-10

Dekorasyon İnşaat

Dekorasyon inşaat kavramı, kaba inşaat sonrası bir yapının tam olarak hayata geçmesinde önemli rol oynayan bir takım çalışmalarının içerdiği uygulama türüdür. Bu uygulamalar arasında alçı, boya, fayans, parke, laminat, mutfak, bina girişi dekorasyonu ve sıva türünden çeşitli çalışmalar yer almaktadır.

Bütün bu gereksinimler oluşması muhtemel yapıda son derece hoş görüntü ortaya çıkarmaktadır. Yaşam alanları veya ticari alanlar bu tip uygulamalar ile ihtişamlarını gün yüzüne daha etkin bir şekilde çıkartabilmektedir. Birbirine paralel olan ve dekorasyon inşaat çatısı altında uygulanmakta olan bu çalışmalar uzman dokunuşlar sayesinde fark yaratabilir.

Alçı uygulaması: Bu gün günümüzde neredeyse yapıların tamamında farklı istekleri karşılamak adına kullanılmaktadır. Alçının malzeme bakımından hafif olması ve yapı ağırlığını önemli ölçüde azaltması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca pek çok görsel uygulamada kolaylığı nedeniyle de ön plana çıkmaktadır. Alçı aynı zamanda yangınlara karşı dayanıklı malzemeler sınıfına da girebilmektedir.

Boya Uygulaması: İzmir Dekorasyon inşaat uygulamaları arasında belki de en olmazsa olmazlar arasında elbette boya uygulaması gelmektedir. İç ve dış cephe çalışmaları ile boya bir yapının görsel kıyafetidir. Doğru boya çeşidi, doğru renkler ve usta eller neticesinde boya uygulaması bir projenin başarısını ve kalitesini yansıtacağı gibi, yaşanılabilir olmasında da büyük pay sahibidir.

Fayans Uygulaması: Sıklıkla banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda tercih edilen bu çalışma yaşam alanları için tartışılmaz güzelliktedir. Temizlik ve parlaklık bakımından fayans uygulaması kullanıcısını yormaz. Kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Dekorasyon inşaat alanında genellikle daha düzgün bir yüzeye sahip oldukları için iç dekorasyon ve tadilat işlerinde tercih edilmektedir. Kimi zaman dış zemin ve mekanlarda da kullanılan fayans ile sıra dışı yapılar oluşturmak gayet mümkündür.

Parke Uygulaması: Düzgün ve sert bir şapın üzerine yapılan ve iç mekanlarda sıklıkla karşılaştığımız kaliteli uygulamalar arasındadır. Ahşap parke, laminat parke ve diğer pek çok başlık altında uygulanabilen bu çalışma ile zeminler daha şık ve gösterişli hale gelebiliyor. Dekorasyon inşaat bağlamında bu işlemin diğer tüm uygulamalardan sonra yapılması esastır. Hassas bir çalışma türü olan ahşap uygulaması tüm inşaat aşamaları bittikten sonra uygulanmalıdır. Her tür yaşam alanına ayrı bir estetik ve zenginlik katan bu çalışmayı başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Firma olarak dekorasyon inşaat kapsamında yaptığımız çalışmaların bir kaçına kısaca değindik. Parke, laminat, mutfak girişi gibi uygulamalarda da kullanılan malzemenin ve profesyonelliğin büyük önemi vardır. Uygulama alanında hayata geçmesi muhtemel tüm iş akışının ve eylemlerinin doğru yöntem ve tekniklerle yapılması zorunludur. Her biri alanında uzman olan usta ve teknisyenlerimizle tüm bu uygulamaları dilediğiniz alanda sorunsuz bir biçimde yerine getiriyoruz.

Ev dekorasyonunda baştan sona bir yenileme ve değişimle hayal ettiğiniz mekanı sizlere sunuyoruz. Beklentinizin boşa çıkmadığı ve görsel anlamda sizi son derece mutlu edecek akıl dolu çalışmalarla adeta hayatınıza dokunuyoruz. Çalışma öncesi ilgili uzmanlarımız alan ve yer ücretsız keşfi için adresinize gelmektedirler. Dekorasyon inşaat veya inşaat tadilat kapsamında tarafımızdan istemiş olduğunuz çalışmanın hangi şart ve koşullarda daha uygun olacağı konusunda değerlendirmeleri yaptıktan sonra işin maliyetini çıkarmaktadırlar.

Yaşam alanlarında rahatı ve konforu arayan herkesin bu türden isteklerini yerine getirmek ve başarı projelerin altına imzamızı atmak adına çıktığımız bu yolda sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz. Her uygulama aşamasında kullandığımız tüm malzemeler kalite standartlarına uygun ve ortamın atmosferine %100 katkı sağlayacak materyalleri içermektedir. Ücretsiz keşif ve dilediğiniz uygulama noktasında fiyat teklifi almak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan irtibat numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ARA