rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

İzmir Yapı Tadilat Firması Ölmez Dekorasyon

İzmir Yapı Tadilat Firması Ölmez Dekorasyon İle Her Zaman En Güzele Talip Olun!

Tadilat işleri, baştan sona bir işyeri,ev,apartman daires, yazlık ya da buna benzer alanların yenilenmesi işlemlerinden oluşmaktadır.

Her tadilat işi daima profesyonel ellerce yapıldığında kalite kazanır. Çünkü yapılan tadilat işinde zaman ve ekonomi oldukça önemlidir. Tadilat işleri her zaman azami sürede sonlandırılmak ister. Aynı şekilde hayalinizdeki dekorasyona ulaşmanın elbetteki maddi bir bedeli olacaktır. Hayalinizi bütçenize uygun şekilde yerine getirmek de ayrıca önemlidir. Tabi yapı tadilat işinde bilgisi olmayan birisinin tutarsız çalışmaları ile sürenin uzaması ve haddinden fazla harcama yapılması kaçınılmaz olacaktır.

İzmir yapı tadilat firması aramalarınızı yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlar:

1. İzmir yapı tadilat firması bünyesinde profesyonel kadronun referans çalışmaları var mıdır?

Bu sorunun cevabı anlaşma yaptığınız yapı tadilat şirketinin profesyonelliğini ortaya koyacaktır. Ne kadar çok tecrübe o kadar başarılı bir iş demektir. İşinde başarılı mühendis ve mimar kadrosu ile yönetilen bir yapı ve dekorasyon elemanları her zaman düzenli ve kaliteli bir iş ortaya koyacaklardır.

2. Yapı ve tadilat işlerini teslim süresi nedir?(aldığı işleri zamanında teslim edebiliyor mu?)

Anlaşma yaptığınız İzmir yapı tadilat firması sözünde duran ve söz verdiği tarihte işi teslim edebilen bir firma mıdır? Bu sorunun cevabı yine referans çalışmalar ile ispatlanacaktır. Çünkü her başarılı işin arkasında verilen sözlerin tutulduğu disiplinli bir çalışma vardır.

3. Fiyat politikası ekonomik çizgide mi?

Bölgesel yapı ve tadilat işi yapan şirketlere bakıldığında fiyat politikası da burada belirleyici etken olmuştur. Anlaşma yapacağınız İzmir yapı tadilat firması mutlaka yapacağı işin hakkını verecek bir fiyat teklifi sunmalıdır. Aksine şişirme fiyatlar ile iş yapılması müşterilerde memnuniyetsizlik oluşturacak ve her kesime hitap etmeyecektir.

4. Anlaşma yaptığınız İzmir yapı tadilat firması iş kapsamı nedir?

İzmir yapı ve tadilat firması işlerinde önemli olan ayrı ayrı ustalarla uğraşma konusunun ortadan kalkmasıdır. Siz evinizi ya da iş yerinizi şirkete teslim edeceksiniz,onlar da size söz verdikleri tarihte alanı yenileyerek size teslim edeceklerdir. Tabi burada yapılacak işlerin kalem sayısı belirleyicidir. Bunlar:

 1. Mutfak Dekorasyon çalışmaları
 2. Banyo Dekorasyon
 3. Doğalgaz Isı Sistemleri ve tesisatının yenilenmesi
 4. Anahtar Teslim Tadilat (komple ev tadilatı ya da iş yeri tadilatı)
 5. Laminat Parke yüzey kaplamaları ya da zemin kaplama ürünlerinde mekanın kullanım alan ve amacına göre diğer seçeneklerin uygulanması (epoksi benzeri...)
 6. Pvc Pencere Sistemlerinin komple yenilenmesi işlemleri
 7. Kapı Sistemlerinin modern çizgide evin dekorasyonu ile bütün halde yenilenmesi
 8. Tavan Sistemlerinin uygulanması
 9. Boya Badana, Duvar kağıdı işlerinin uygulanması
 10. Cam Balkon Sistemlerinin yerleştirilmesi
 11. Mobilya Dekorasyon çalışmaları.

5. Bütün yapılan çalışmaları ve hesabı şeffaf şekilde size yansıtılacak mı?

Bakıldığında, yapı dekorasyon işi ciddi şekilde profesyonellik istemektedir. Yapı tadilat işlerinde disiplinli ve kaliteli çalışma her zaman en doğru sonucu verecektir. Özellikle eski evi yenileme ya da ev tadilatlarında yapılan düzenlemeler çok uzun yıllarca hayat uzatabilmektedir.

Ölmez Dekorasyon, İzmir yapı tadilat firması olarak uzun yıllardır;güçlü referansları, kaliteli ve profesyonel çalışmaları ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Aradığınız bütün kriterleri profesyonel şekilde yerine getiren Ölmez Dekorasyon, hayallerinizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarına yön vermektedir

İzmir yapı tadilat firması projeleri önce sonra


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

yer doşemesi
Yer Doşemesi

Son günceleme 2019-08-23

tadilat dekorasyon
Tadilat Dekorasyon

Son günceleme 2019-08-09

ev dekorasyonu kim yapar
Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Son günceleme 2019-08-26

ARA