rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-10-07

Mutfak Tadilat Fiyatları

Mutfak tadilat fiyatları, müşterilerimizin talebi doğrultusunda şekil almaktadır. Çalışma kapsamında evlerinizde mutfaklarınız baştan aşağıya yenilenmektedir.

Mutfakta yapılan çalışmanın ve alanın büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Mutfaklarınızda dolaplar daha modern ve renkli alanlar meydana getirilir. Bu amaçla mutfak tadilatı yaptırmak isteyen müşterilerimize fiyat bilgisi verecek olursak fiyat listemiz ve içeriği şu şekilde ifade edilebilir:

1. Modern Paket

mutfak tadilat fiyatları

Modern paket kapsamında standart aparman dairelerinde yer alan mutfaklarda yapılan tadilat işleri söz konusudur. Mutfakta, su ve elektrik tesisatı komple yenilenir. Önceki halinden eser mimari hatalar revize edilir ve en doğru şeklini alır. Tezgah ve dolaplar yenilenerek en modern görünüm elde edilir. Burada amacımız mutfağın daha kullanışlı hale getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesidir.

Bu kapsamda yapılacak bir mutfak tadilat fiyatları toplasunda karşımıza çıkan rakam 6000-15000 TL arasındadır. Bu tamamen müşterinin talebi doğrultusunda şekil almaktadır. Bazı müşteriler sadece tezgah dolap yenilensin ister, bazıları ise görünür alan komple değişssin der. Bu vaziyette ödenecek rakam en çok 15000 TL olacaktır. Evinizde ücretsiz keşif yaparak proje öncesinde ayrıntılı fiyat bilgisi verilmektedir.

2. Lüx Paket

mutfak tadilat fiyatları

İzmir Mutfak tadilat fiyatları konusunda bir diğer paketimiz lüx pakettir ve fiyat aralığı 15000-25000 TL’dir. Burada yapılacak işin boyutu modern pakete göre biraz daha kapsamlıdır. Çünkü mutfağın görünür yüzünden ziyade yer döşemeleri dahil komple değişimi söz konusu olacaktır. Alan daha geniş ve işçilik daha fazladır. Mutfak dolapları, tezgah ve kullanılan malzemelerin tamamı daha kaliteli malzemeden seçilerek yapılmaktadır. Mutfakta ailenizle sevgi dolu yemekler yapacağınız modern bir tezgah ya da bütün eşyalarınızı sığdırabileceğiniz mutfak dolaplarının varlığı elbette muhteşemdir. Bu sebeple mutfağınızda kendiniz değişiklik yapmak yerine bir bilene danışmanız en mantıklı karar olacaktır.

3. Ultra Lüx Paket:

mutfak tadilat fiyatları

Ultra lüx paket denildiğinde ise akla elbette ki çok lüx bir mutfak görüntüsü gelecektir. Bu paketin içerisinde iç mimar dekorasyon hizmeti de dahildir. Mutfağınız baştan sona yenilenirken, en sonda başarılı bir iç mimarın projesi ile mutfağınız sizin için bambaşka bir dünya haline gelecektir. Bu muhteşem mutfağa yine alanın genişliği ve sizin talebinize göre 25000 TL ve üzerinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu kapsamda mutfağınıza usta bir elin dokunması kendi halinizde yapacağınız seçimlerden ve alışverişlerden çok daha başarılı olacaktır. Alanda boş kalan yerlerde farklı amaçlarla kullanıma uygun dekor yapılması da mümkündür. Bu pakette mutfağınızda sadece özel bir dünya oluşturulabilir.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

dükkan tasarımı
Dükkan Tasarımı

Son günceleme 2019-12-16

ev tadilatı yaparken izin
Ev Tadilatı Yaparken İzin

Son günceleme 2020-02-25

Komple ev tadilatı ne kadar 2021
Komple Ev Tadilatı Ne Kadar 2021

Son günceleme 2021-02-21

ARA