rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-10-17

İzmir İç Dekorasyon Firmaları


Son yıllarda özellikle 30 yaş üstü genç nesilde kendin yap projeleri oldukça revaçta. Çoğu zaman uzman bir ekip tarafından nihayete erdirilen bu projeler aslında daha ilk başta tadilat tamirat işleri yapan profesyonel ler tarafından ele alınsa iki üç gün gibi kısa bir sürede bitecekken; kendin yap hevesi nedeniyle uzadıkça uzuyor.

Maalesef bu heves çoğu uzmanlık gerektiren işlerin bir kişinin harcı olmadığının geç de olsa öğrenilmesiyle yerini bir usta arayışına bırakıyor. Tadilat tamirat işleri genelde komplike işler olduğundan tek bir usta çoğu zaman yeterli olmuyor. Usta arayışı uzun bir süreci de beraberinde getirdiğinden iş uzadıkça uzuyor. Bu durumdan haberdar olan İzmir iç dekorasyon firmaları harika bir hizmet vermeye başlamışlar.

Evde yapmak istediğiniz tadilat varsa bir iç dekorasyon firmasını arıyorsunuz. Evinize yada işyerinize gelip keşif yapıyorlar. Size bir fiyat teklifi sunup süre veriyorlar. Süre verirken de sizin müsaitlik durumunuzu asla göz ardı etmiyorlar. Eğer anlaşırsanız belirlenen gün ve saatte uzman bir ekiple tadilat başlıyor. İzmir iç dekorasyon firmaları bu konuda arayışınıza cevap vermek için daima hizmet vermektedir.

Diyelim ki banyonuzda lavabo ve duşakabinin yerini değiştirmek istediniz. Çağırıyorsunuz bir iç dekorasyon firması yetkilisini. İsteğinizin ne olduğunu söylüyorsunuz. Sonrasında projenizin uygulanabilirliği ve maaliyet hesabı eşliğinde süresi ve aşamaları anlatılıyor. Bu proje için hangi uzmanlar ne kadar zaman harcayacak gibi detayları eğer istemiyorsanız anlatmazlar. Ama genelde anlatıyorlar. Hem isterseniz ayrıntılı iş uygulama planını bile sizinle paylaşıyorlar. Sonrasında ise size düşen arkanıza yaslanıp çayınızı ve kahvenizi yudumlamak. İç dekorasyon firması uzmanlarınin her biri kendi uzmanlık alanındaki işi belirlenen sürede tamamlayıp yerini bir diğer uzmana bırakıyor. Bir de yaptığı işi düzgün yapıyor. Arkasından gelen de bir uzman olduğundan yaptığı hataları anında farkedip şirkete bildiriyor. Bu sebeple işini düzgün yapmak zorunda kalıyor. Aksi takdirde İzmir iç dekorasyon firmaları tarafından yaptırım uygulanıyor. Kendi iç denetim mekanizmaları iyi çalıştığından anahtar teslim anlaşmış olduğunuz tamirat tadilat işinizin bir de denetçisi olmak zorunda kalmıyorsunuz.

Sürpriz bir durumla karşılaşılmadığı takdirde sözleşmede taahhüt edilen süre zarfında anahtar teslim olarak tadilat tamirat işinizi biririyorlar. Sonuç itibariyle müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıkları için böyle bir firmayla çalışmak her yönden avantajlı olacaktır. Zaman ve paradan tasarruf sağlayarak stresten uzak durarak tadilat tamirat işleri gözünüz arkada kalmadan , mümkün olan en kısa sürede bitmiş olacak. Geriye ise bu süreci ne kadar mükemmel yürüttüğünüzle ilgili övgüleri kabul etmek kalacak. Bir de bu anahtar teslim projeyi gerçekleştiren İzmir iç dekorasyon firmalarının telefonunu isteyen arkadaş ve akrabalara firmanın kartını vermek de var, bunu da unutmayalım.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Anahtar teslim tadilat fiyatları
Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları

Son günceleme 2020-01-23

Konsept Cafe Tasarımları
Konsept Cafe Tasarımları

Son günceleme 2020-12-16

ARA