rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-11-15

İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri

inşaat tadilat dekorasyon işleri,izmir inşaat tadilat dekorasyon işleri,inşaat tadilat dekorasyon işleri izmir

İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evini ya da işyerini yenilemek isteyenlerin hafızasında mutlaka bir alan hayali oluşmuştur. Herkes kendisi için çok daha konforlu bir alan olsun, daha rahat yaşasın ya da keyifli bir ev halinin yanında modern bir şıklık olsun ister.

İnşaat tadilat dekorasyon işleri konusunda birtakım planlarınız varsa öncelikle hesap yapmanız şarttır. Ancak bu hesabı yaparken mutlaka profesyonel bir yardım almanız gerekecektir. Hali hazırda kullandığınız evin tamamı ya da bir kısmı size yetersiz gelebiliyor ya da haddinden fazla büyük bir alana sahip olan kısmı bölmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bununla beraber balkon gibi kısımları evin içerisine dahil ederek daha geniş bir alan da oluşturmayı istiyor olabilirsiniz. Bu yenileme çalışmasında özellikle iç tesisatların elden geçirilmesi esnasında eviniz adeta duvarları harap olmuş bir hale gelecektir. Tabi evinizin bu hali yarı inşaatı andırır bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Evinizle ilgili yenilikler söz konusu olduğunda iyi bir projeye gerek olduğunu göz ardı etmemelisiniz. İyi bir proje ile eviniz baştan sona yenilebilmektedir. Peki bu projelendirme işlemi için ne yapmak gereklidir, hep birlikte bunu inceleyelim.

İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1. Öncelikle evinizde inşaat tadilat dekorasyon işleri için yapılacak işlemin kapasitesi en başta belirlenmelidir. Evin hangi alanında ne gibi değişiklik yapılacak, bu değişikliğin boyutu ne olacak başta karar verilmelidir.

2. Evinize ait bahçeden bir bölümü evinizin kullanım alanına eklemek isteyebilirsiniz. Bu tarz tadilat işleri yarı inşaat niteliğindedir. Evin metrekaresini değiştirecek her işlem beleidyelerden yapı denetim izni alınması şartı ile yapılmaktadır. Eğer konu ile ilgili bilgiye sahip değilseniz ve profesyonel bir yardım almıyorsanız; inşaat tadilat dekorasyon işleri konusunda sıkıntı yaşamanız mümkün. Sıkıntı yaşamamak adına, öncelikle profesyonel bir firma ile anlaşarak işe başlayabilirsiniz. Yapılacak çalışmanın çerçevesi belirlendikten sonra proze çizilmesi gereklidir. Evin hangi alanında esas projenin şekil değiştireceği, metrekarede ne gibi bir değişiklik yaşanacağı ancak bu şekilde ortaya çıkacaktır. Anlaşma yapacağınız dekorasyon firması bu projeyi bağlı bulunduğunuz belediyenin yapı denetim kuruluna onaya sunacaktır. Ancak bu onaydan sonra evinizle ilgili esaslı bir değişiklik yapabilmeniz mümkündür. Aksi halde yapacağınız tadilat işi kaçak yapı olarak adlandırılacak ve maddi-manevi zarar görmeniz söz konusu olacaktır.

3. İnşaat tadilat dekorasyon işleri; sadece mutfak, banyo, salon gibi alanların yenilenmesi anlamına gelmez. Evinizin farklı boyutlarda kullanım alanına sahip olması da hedeflenmektedir. Bu kapsamda işinde profesyonel olan, referansları güçlü şirketler ile çalışmanız daha tasarruflu olacaktır.

İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri Yapı Denetim Başvuru Evrakları

1. Tapu tescil belgesi

2. İç Mimarın tadilat çalışmanız için hazırladığı ek inşaat projesi

3. Başvurunuzu yapan mimarlık şirketine ait vergi no

4. İmar durumunu gösterir belge

Bu belgeler ile inşaatın yapılacağı belediyeye başvuru yapılması ve başvurunun onaylanması halinde çalışmaya başlanması gerekmektedir.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ARA