rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-11-18

İç Mimar Dekorasyon

iç mimar dekorasyon,izmir iç mimar dekorasyon,iç mimar dekorasyon izmir

İç Mimar Dekorasyon Çalışmaları

İzmir dekorasyon alanında hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık; iç mimar dekorasyon çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Bizim Dekorasyon firması, dekorasyon çalışması yürüteceği projelerinin tamamında profesyonel iç mimarları eşliğinde tasarımlar ortaya koymaktadır. İç mimarlarımız; sizler için konforlu, modern ve daha kullanışlı alanlar oluşturmak üzere çalışmalarını yürütmektedir.

İç mimar dekorasyon çalışmaları kapsamında birçok yenilik yapılabilir. Ancak önemli olan isabetli bir değişiklik olmasıdır. Yapılacak çalışmalar her eve ya da her alana uygun olmayabilir. Bu noktada iç mimarın bilgisi ve yetkinliği önem arz eder. Çünkü rastgele seçimlerle ya da her projede aynı tür dekorasyonlar kullanarak yapılan iç dekorasyonlar başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Her kullanım alanı kendine has özelliklerine göre değerlendirilerek dekore edilmelidir.

O halde iyi bir dekorasyon için olmazsa olmaz çalışmaları gözden geçirelim:

Planlama Şart!

İç mimar dekorasyon çalışmaları denildiğinde ilk sırada planlama yerini alır. İyi bir iç mimar; yola çıkarken, nereden başlaması gerektiğini de yolun nerede sonlanacağını da iyi hesap etmelidir. Evin veya ticari alanlar tasarım ve dekorasyonunda ihtiyaç duyulacak ne varsa başta hesaplanmalıdır. Bu sayede çalışmanın kapsamı, süresi ve hangi malzemelerin kullanılacağı da başında bilinir. İyi bir iç mimar da yapacağı iyi bir planla başladığı projede yolda karşısına çıkabilecek her türlü duruma karşı hazırlıklı olur.

Renklerle Harikalar Dünyası

İyi bir dekorasyonda renkler oldukça önemlidir. Alanların daha ferah olması, kullanım amacına uygun renkler kullanılması dekorasyona ayrıca çekicilik kazandıracak unsurlardır. Mekanda birbiri ile uyumlu renkler kullanılması göz zevki açısından önemlidir. Ev sahibinin sevdiği tonların kullanılması ayrıca iç mimarın dekorasyonuna ayrıca beğeni sunulmasına sebep olacaktır.

Zemin ile Bütünleşen Bir Tasarım

İç dekorasyonlarda önemli bir diğer husus zeminlerdir. Modern yaşam alanları için bir dekorasyon ortaya konulurken zeminin atlanılması imkansızdır. Zeminlerin de modern yüzey kaplama yöntemleri ile kaplanarak yenilenmesi gerekmektedir. Özellikle modern çizgilerin yer aldığı yüzeyler evinizin bir bütün halinde görünmesini sağlayacaktır.

Duvarlar Evinize Hayat Katsın

Duvar kağıtları denildiğinde karşımıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu duvar kağıtları arasından sizin için uygun olanı belirleyebilmeniz için; dekore edilecek alanın kullanım amacı, genişliği, hijyen şartlarını bilmeniz gerekmektedir.

Aydınlatmaları Kullanmadan Olmaz

İç mekan dekorasyonlarında; kullanılan alanlarda aydınlatmalar oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü, alana derinlik, aydınlık ve ferahlık gibi hislerin hepsini verecek olan aydınlatmalardır. İç mekanlarda malzemeler seçilirken ışığın yansıması da hesap edilmelidir. Bu husus oldukça önemli bir ayrıntıdır ve iç mimarın profesyonelliği ölçüsünde dekorasyonda doğru sonuç verir. Tabi aydınlatma türünü belirleyecek olan yine kullanım amacıdır. Belirli bir noktayı aydınlatacak malzeme ile büyük bir alanı aydınlatacak olan malzeme mutlaka farklı olacaktır.

Mobilya Seçimi

Ev dekore edilir de mobilyalar yenilenmez mi :) Odada kullanılan renkler, aydınlatmalar, duvar kağıtları ve yüzeyler ile bir bütün olacak mobilya asla unutulmamalıdır. Alanı baştan sona yenileyecek olan mobilyalar yine kullanım amacına göre yenilenecektir. Ancak mobilya seçiminde doğru seçim yapabilmek için kullanacağınız alanı bütün olarak ele almanız gerekmektedir. Mobilyayı; duvardan zeminden ya da aydınlatmalardan ayrı düşünmek dekorasyonu parçalara bölecektir. Birbirinden alakasız parçaları bir araya getirmek olacaktır.

İç mimar dekorasyon çalışmaları yukarıda saydığımız ölçütlerde yapıldığı sürece başarılı şekilde sonuçlanacaktır.


İç mimar dekorasyon değişik projeleri çalışmaları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

yer doşemesi
Yer Doşemesi

Son günceleme 2019-08-23

izmir bina inşaat ve tadilat firmaları
Bina İnşaat ve Tadilat Firmaları

Son günceleme 2020-01-15

veteriner iç mimar izmir
Veteriner İç Mimar İzmir

Son günceleme 2020-02-14

ARA