rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-11-27

Banyo Tadilatı Fiyat 2020 - 2021

Banyo Tadilatı Fiyat 2021 Fiyatlarında Belirleyici Etkenler

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık; İzmir banyo tadilatı fiyat listeleri konusunda deneyim ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Banyo tadilat çalışmaları; diğer dekorasyon çalışmalarına oranla daha küçük alanlarda, kapsamlı işler yapabilmeyi gerektirir. Bu kapsamda banyoda yapılacak tadilat ve dekorasyon çalışmasının fiyatında belirleyici etkenler de alanın büyüklüğüne göre belirlenecektir.

Banyo tadilatı fiyat İzmir denildiğinde önceliğiniz elbette sunulan hizmetin kapsamını iyi öğrenmek olmalıdır. Size sunulan proje fiyatlarında doğru kıyasta bulunmanız için banyonuza dair bütün detayları aynı ifadelerle iletmeli ve aynı bilgiler için fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Banyoda yapılacak çalışmanın kapsamı ev sahiplerinin bütçesine göre değişmektedir.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Banyo Tadilatı Fiyat 2021

Şirketimiz, sunduğu hizmetle İzmir banyo tadilatı fiyatları konusunda her bütçeye uygun hizmet sunmaktadır. Banyonuz için gerekli olan bütün çalışmaları paketler halinde sunarak bütçeniz için en uygun paketle tadilat ve dekorasyon işlemi başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Banyo tadilatı kapsamında banyonun tamamında yenileme yapılacağı gibi kısmi olarak tadilat işlemi de yapılabilmektedir.

Banyo tadilatı için yapılacak işlemler sırası ile şu şekilde sıralanabilmektedir:

  1. Banyo içerisinde yer alan tesisatın baştan sona yenilenmesi,
  2. Seramiklerinin modern bir görünümde seçilmesi ve uygulanması,
  3. Banyo dolabı ve lavabo seçimi ile montesi,
  4. Duşakabin, jakuzi sisteminin seçildikten sonra uygun yere yerleşirilmesi
  5. Vitrifiye grupları da banyonuzun dekorasyonuna göre en uygun olanı seçildikten sonra monte edilmesi,
  6. Banyoda tadilat esnasında klozet ya da duşakabinin yeri değiştirilmesi ve daha uygun bir dizanya kavuturulması işlemleri yer alır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık; bütün bu çalışmaları belirli bir çerçevede toplayarak paketler halinde sunabilmektedir.

Banyo Tadilat Fiyat Paketleri

1. Modern Paket

Modern paket ile sadece 4500 TL - 11500 TL’ye banyonuzu baştan sona yenileyebilmeniz mümkündür. Banyonuzun tesisatından seramiklerine, tesisatlarından duşakabinine kullanılan bütün detaylar modern çizgiye kavuşacak şekilde yenilenir.

2. Lüx Paket

Banyo tadilatında bir sonraki paket lüx pakettir. Bu paketin özelliği seçilen malzemenin biraz daha belirgin özelliklere sahip olmasıdır. Burada tamamen isteğinize göre seçilen ürünler ile hizmet sunulmaktadır. Fiyat aralığı 12.000 TL-18.000 TL arasındadır.

Geniş seçenekleri ile İzmir Banyo Tadilatı Fiyat konusunda şirketimiz ile görüşmeden karar vermeyin.

3. Ultra Lüx

Ultra lüks paket banyo tadilatı; banyonun başlı başına bir oda konforunda iç mimari dizayn edildiği pakettir. Kişi banyosundan modern çizgilerin yanında kendisi için ayrı bir dinlenme köşesi yaratacak bir tadilat seçmiş olacaktır. Kullanılan malzemelerin modelleri yine yapılacak dekorasyon çalışmasına göre belirlenecek en lüks ürünler olacaktır. Ultra lüx paket fiyat aralığı 20.000 TL ile başlayan fiyatlarla talebinize göre şekillenebilmektedir.

İzmir banyo tadilatı Bizim 2 tane projesi:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

anahtar teslim ev yapan firmalar izmir
Anahtar Teslim Ev Yapan Firmalar İzmir

Son günceleme 2020-07-18

bucada anahtar teslim tadilat
Bucada Anahtar Teslim Tadilat

Son günceleme 2020-08-25

tadilat teklifi
Tadilat Teklifi Örneği

Son günceleme 2020-04-28

ARA