rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-05

Konut Tadilat Firması Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

İzmir de Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık konut tadilatı konusunda kurulduğu günden bu yana kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Konut tadilat konusunda herkesin aklında bir takım soru işaretleri olur. Tadilat işleri özellikle baştan sona yapılacaksa ciddi maliyet gerektirir. Hal böyle iken parasını nereye harcağıdığını net şekilde bilmek ister herkes. Bu nedenle anlaşma yapılan tadilat firmasının verdiği güven çok önemlidir. Bu güvenin yanında; çalışmalarının içerikleri, işçilik kalitesi gibi hususlar da devreye girer. İlk etapta heyecanla başlanan bir konut tadilat işinin hüsranla sonuçlanmaması için her ev sahibinin dikkat etmesi gereken hususlar vardır. O halde kısaca bu hususlara değinelim.

Konut Tadilat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinize ait tadilat işini kesinlikle işin ehli olan firmaya teslim etmeniz gerekmektedir. Bir firmanın işinde tecrübeli olup olmadığını, çıkardığı işteki kalite ve çişitliliği yaptığı referans çalışmalar ile görebilirsiniz.

Evinizde yapılacak tadilatın süresi oldukça önemlidir. Söz verildiği sürede (Tadilat sözleşmesi bilirtiyen) teslim edilmeyen her proje başarısız olur. Ev sahiplerinin madur edilmesine neden olur. Bu nedenle iş disiplini olan yine yılların verdiği tecrübe ile çalışan dekorasyon firmaları ile çalışmak en doğrusu olacaktır.

Konut tadilat konusunda anlaşma yapacağınız yerlerden tadilat fiyat alırken mutlaka işin kapsamı hakkında net bilgi alın. İşin başından sonra kaç kalem iş yapılacağı ve sizin yaptığınız ödemenin hangi çalışmaları kapsadığı konusunda mutlaka yazılı bir anlaşma yapın. Aksi takdirde anlaşmaz durumunda sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz.

Konut tadilatlarında kısmi bir alanda tadilat işi yapılabildiği gibi, evin tamamı da tadilata alınabilir. Bu tamamen evin ihtiyacı olan yenileme ve ev sahiplerinin bütçesi ile ilgilidir. Bu noktada sizler için en uygun tercihleri sunabilecek firmalar ile çalışmanız en doğrusu olur.

Konut tadilat dekorasyon firmasının, ev sahibinin isteklerini doğru anlaması ve buna göre bir proje ortaya çıkarması gerekmektedir. Aksi takdirde ortaya çıkan dekorasyon iyi olsa dahi ev sahibi durumdan yine memnun kalmayacaktır. Buna benzer bir durumla karşılaşmamak için, mutlaka evinize dair yapılmasını istediğiniz çalışmanın bütün hatlarını ayrıntılı şekilde belirtin. Özellikle tadilat ya da dekorasyon çalışmasını hangi amaçla yaptırdığınızı belirtmeniz işi daha da kolaylaştıracaktır.

Konut tadilat projelleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

dükkan tasarımı
Dükkan Tasarımı

Son günceleme 2019-12-16

izmir karşıyaka komple tadilat
İzmir Karşıyaka Komple Tadilat

Son günceleme 2019-12-19

anahtar teslim ev yapan firmalar izmir
Anahtar Teslim Ev Yapan Firmalar İzmir

Son günceleme 2020-07-18

ARA