rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-06

Cafe Dekorasyon Maliyeti

Cafeler, yeni girişimcilerin en gözde seçimlerindendir. Cafelerin, her yaş gurubu ve her kesimden mutlaka ziyaretçisi vardır. Cafe dekorasyon maliyeti ise bu işletme sahiplerinin en çok ilgilendiği hususlardan birisidir. Cafe dekorasyonu için belirleyici olan, iş yeri sahiplerinin seçeceği konsepttir. Bu konsepte uygun yapılacak dekorasyon çalışması maliyette en belirleyici etkendir. Kullanılacak malzemeler, araç ve gereçler, alan dekoru ve buna benzer bütün çalışmalar maliyete etki eder.

Küçük işletmeler için 45.000 TL’den başlayan cafe dekorasyon maliyeti ile daha büyük ölçekli işetmeler için cafe dekorasyon maliyeti 250.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Daha önce de belirtildiği gibi burada önemli olan konsepttir.

Sanatsal, bar tipi, başçe, relax, yöresel ve resmi konseptteki cafeler için ayrı ayrı dekorasyon çalışması yapılmaktadır. Hal böyle olunca, hangi konseptte hizmet verecekseniz maliyette buna göre değişecektir. Cafeler için ayrı ayrı modern dekorasyon seçenekleri de bulunmaktadır. Daha fazla kişiyi cafenize çekerek, aylık cironuzu yükseltmek istiyorsanız bunun en önemli püf noktası kesinlikle dekorasyondan geçmektedir. Dekorasyonu çok beğenilen bir cafenin ziyaretçisi kalıcıdır ve her gün bir yenisi eklenir. Tabi bu durum dekorasyon çalışmasını yürüten dekorasyon firmasının da referanslarını güçlendirmektedir.

Siz de cafeniz için; şemsiye, maskülen ya da klasik dekorasyon tercihlerinden birisini seçebilirsiniz. Burada cafe dekorasyon maliyeti için etkileyici bir diğer unsur da kesinlikle alan genişliği olacaktır. Cafenizin kapladığı alan eğer büyükse dekorasyon o ölçüde daha geniş çaplı yapılacaktır. Ancak küçük cafelerde dekorasyonu planlamak da uygulamak da daha kolay olacaktır. Bu sebeple işin zorluk düzeyi de değişeceğinden maliyet direkt olarak değişecektir. İç mimari ve dekorasyon konusunda işinde profesyonel olan iç mimarlık firmaları hizmet verdiğiniz sektörü en ince ayrıntısına varana kadar tasarımında ortaya çıkaracaktır.

Cafe dekorasyonunda kullanılan dekor malzemelerinin seçimi, çeşitliliği, renkliliği oldukça önemlidir. Mekanın hareketli bir görünüme sahip olması daha fazla müşteri çekmesini sağlayacaktır. Bu sebeple cafe dekorasyon aşamasında maliyete olan etkisi çok da önemsenmemelidir. Çünkü kazanç noktasında, değişik tasarımlar ve mekan içi süslemeler daha fazla beğeni demektir. İç mimari noktasında her kesime hitap edebilecek dekorasyon çalışmaları işletme sahibinin de kazancını direk etkileyecektir. Bu dekorasyonda önemli olan hususlardan biri sunulan hizmetin müşteriye en iyi şekilde gösterilebilmesidir. Kullanılan vitrinler, masalar, dolaplar, sandalyeler hepsi bu dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır.

Başlangıçta cafe dekorasyon maliyeti 25000-250000 TL arasında değişmektedir. Siz de cafe dekorasyonu için profesyonel yardım almak isterseniz Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile mutlaka irtibata geçebilirsiniz.

İzmir de cafe dekorasyon projemiz:Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ev dekorasyonu kim yapar
Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Son günceleme 2019-08-26

cafe dekorasyon maliyeti
Cafe Dekorasyon Maliyeti

Son günceleme 2019-12-06

ARA