rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-08

İzmir Dekorasyon Firmaları


Dekorasyon Firmaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İzmir de Dekorasyon firmaları, evleri ya da iş yerlerini baştan sona yenilemeye yönelik çalışmaları profesyonel şekilde ortaya koyarlar. Her dekorasyon çalışması yeni bir alan ve konfor demektir.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir dekorasyon firmaları arasında en çok tercih edilen profesyonel firmaların başında gelir. Çalışmalarındaki kalite ve güçlü referansları ile sektördeki yerini garantilemiştir.

Dekorasyon Firmaları Neden Tercih Edilmelidir?

Ev sahipleri, evlerinde yeni bir dekorasyonla yaşamlarında farklılık olsun isterler. Daha kullanışlı alanlar, daha kullanışlı mutfak ve banyolar, daha modern çizgide bir dizayn ve tasarım, evin monoton duruşundan sıkılmışlık ve yeni bir dekorasyonda heyecan arayışı gibi sebeplerle dekorasyon çalışmaları talep edilir. Ancak dekorasyon çalışmalarında tek başına talep yeterli değildir.

Evinize dair yeni bir konsept, hayalinizde canlandırdığınız yeni bir düzen olabilir. Özellikle hanımların yaptıkları ev ziyaretlerinde ev dekorasyonuna ait her noktayı kendi evlerinde görmek istemesi muhtemeldir. Hal böyle olunca ev sahipleri; evin hangi bölümünde yeniliğe gideceğine, bu dekorasyonun ne kadar maliyeti olacağına dair fikir sahibi olmazlar. Dekorasyonda hangi eşya ya da malzemelerin kullanılacağı konusu oldukça düşündürücüdür. Bu araç gereçler temin edilse dahi tasarımda en uygun kullanımın ne şekilde olacağı konusunda bilgi sahibi olmak gereklidir. Sayılan bu sebeplerin tamamı, yeni bir dekorasyon arayışında olan ev sahipleri için profesyonel bir yardım almaları gerektiğinin göstergesidir. Bu nedenle dekorasyon firmaları ev sahiplerinin hayallerindeki eve kavuşması için mutlaka tercih edilmelidir.

Dekorasyon Firmaları Nasıl Seçilir?

Dekorasyon firmaları, iç mimari konusunda profesyonel hizmet vermektedirler. Peki hayalinizdeki eve kavuşmak için derorasyon firmaları arasından sizin için en uygun olanı nasıl seçersiniz?

Öncelikle yapılacak dekorasyon ait isteklerinizin net olması gereklidir. Ne istediğinizi bilirseniz dekorasyon sırasında taşlar yerine daha kolay oturacaktır.

Anlaşma yapmadan önce dekorasyon firmaları ile görüşmeler yapın ve fiyat teklifi alın. Ancak bu fiyat teklifleri içeriinde yapılacak işin kapsamında neler olduğunun iyice belirtilmesi gereklidir. Bu konuda da dikkatli olmanız gereklidir.

Anlaşma yapacağınız dekorasyın şirketi ile mutlaka yazılı sözleşme yapın ve anlaşmaz vuku bulması halinde iki taraf içinde hak arama söz konusu olabilmelidir.

Seçtiğiniz dekorasyon şirketinin referans çalışmalarını mutlaka inceleyin. Bu sayede ortaya çıkarılan işteki kalite, profesyonellik, yaratıcı düşünce ve modern dizayn anlayışı net şekilde görülmüş olacaktır.

Dekorasyon işlerinde istenileni anlamak önemlidir. Sizin düşüncelerinizi A’dan Z’ye önemseyen, not eden ve bu notları mimariye en uygun şekilde yansıtacak olan dekorasyon şirketini seçmeye dikkat edin.

Dekorasyon firmaları arasında profesyonel bir çalışma arayışı içerisinde iseniz, Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile tanışmadan karar vermeyin.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

dekorasyon firmaları
İzmir Dekorasyon Firmaları

Son günceleme 2019-12-08

izmir iç dekorasyon firmaları
İzmir İç Dekorasyon Firmaları

Son günceleme 2019-10-17

ev dekorasyonu kim yapar
Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Son günceleme 2021-04-27

ARA