rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-10

Butik Dükkan Tasarımları

Butik Dükkan Tasarımları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, butik dükkan tasarımları noktasında bilgi verdi:

Klasik mağazacılık anlayışından sıkılarak modern bir vizyon ile müşterile hitap eden iş yeri sahiplerinin gözdesi butik dükkan tasarımları olmuştur. Butik mağaza dekorasyonları başarılı olduğunda aynı doğrultuda müşteri sayısının artması söz konusu olur. Ancak, dekorasyonda eksiklik ya da hatalar varsa bu durum müşteri kaybına bile neden olabilmektedir.

Butik dükkanlar, özellikle modern mağazacılık anlayışına ilgi duyan kişilerce oldukça ilgi görmektedirler. Yeni dükkan açacak kişilerin de öncelikle butik mağazacılığı araştırmasının da en önemli sebeplerinden birisi budur. Sektörde çok fazla rakibin olması, işletme sahibinin de bu sektörede iyi bir yer edinebilmesi için iyi bir dekorasyon çalışması yaptırması gerekmektedir. Butik mağazaların en dikkat çekici yönleri; müşterilere sunulan ürünlerin, ışıltılı ve dikkat çekici şekilde gösterilmesidir. Asla sıradan bir mağaza gibi değildir. Kendine has duruşu, ışıltısı ve dizaynı vardır.

Butik Dükkan Tasarımları İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Işık Kullanımına dikkat edilmelidir. Çünkü butik dükkan tasarımları için kullanılan ışıkların yanlış seçimi ürünlerinizin olduğundan daha sönük renkte görünmesine neden olacaktır.

Gereksiz renk kullanımı yapılmamalıdır. Mağazanız içerisinde kullanılan fazla renkler karmaşaya sebep olarak ürünlerin dikkatlerden uzaklaşmasına neden olabilmektedir.

Butik mağazacılık anlayışı, satış işinin görsellik ile yakalandığının farkındadır. Butik mağaza sahipleri bilirler ki; kişiler önce görselliği severler, gözlerini dolduran vitrinlere yönelirler. Sıradan vitrinlerin onlar için bir manası yoktur. İşte bu noktada daha fazla müşteriyi kapıdan içeri çekebilmenin yolu, butik dükkan tasarımları çalışmasıdır.

Yapılacak bu dekorasyon çalışmasının ilk ve öenmli adımı vitrindir. Mağaza içini sokağa en şık şekilde yansıtan vitrindir. Görselliği ile kendisine hayran bırakan bir tasarımla önce gönüllerin fethedilmesi hedeflenir.

Vitrinde kullanılan dekor sade ve şıklığı ile göze hitap eden tasarımlar olmalıdır. Tabi bunun yanında hayal gücünün en iyi şekilde yansıtıldığı tasarımlar da ilgi çekici yönleri ile dekorasyonlarda yerini almaktadır.

Burada uzak durulması gereken en önemli husus, karmaşadır. Karmaşık bir vitrin müşterileri çekmek yerine uzaklaştırır. Dağınık ya da karmaşık bir görünüm göze hitap etmez. Dekorasyon için kullanılan raflar bu nedenle önemlidir. Butik dükkan dekorasyonu için kullanılan raflar, dolaplar, aynalar müşterinin aradığını bulmasını kolaylaştıracak karmaşadan uzak bir tasarıma sahip olmalıdır. Kişi istediğini armadan rafta karşısında gördüğü takdirde mutlu olacaktır. İşte dekorasyon firmaları da bu hususları göz önünde bulundurarak tasarım çalışmalarını tamamlamaktadırlar.

İzmir de Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, iş ortaklarının satışlarını ve markalarının bilinirliğini dekorasyon çalışmaları ile en iyi şekilde desteklemektedir. Siz de, şirketimiz ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Butik dükkan tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

izmir boya badana
İzmir Boya Badana

Son günceleme 2020-07-01

tadilat
Tadilat nedır?

Son günceleme 2019-08-01

bucada anahtar teslim tadilat
Bucada Anahtar Teslim Tadilat

Son günceleme 2020-08-25

ARA