rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-07-19

Kırmızı renk ile dekorasyon önerileri

Dekorasyon bir ev için çok önemlidir. Günün stresini atmak için geldiğimiz evimizde gördüğümüz kırmızı renk enerjimizi yükseltecektir.

Kırmızı tek başına çok yoğun kullanıldığı evlerde çok yorucu ve boğucu olabilecek çok baskın bir renktir bu nedenle odaya hakim olan renk yerine odanın tarzını tamamlayan bir renk olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kırmızı kombinlenebilecek bir renktir.

Kırmızının çok yakışacağı renkler nelerdir

Beyaz, bej, krem, siyah, füme, gri renkleri kırmızı ve kırmızının tonlarıyla kombinleyebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

iç mimar ev tasarımı
İç Mimar Ev Tasarımı

Son günceleme 2020-02-02

iç mimar çizimleri
İç Mimar Çizimleri

Son günceleme 2019-11-25

ev tadilatı yaparken izin
Ev Tadilatı Yaparken İzin

Son günceleme 2020-02-25

ARA