rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-12

HAZIR MUTFAK

HAZIR MUTFAK İLE MUTFAĞINIZI BAŞTAN YARATIN!

Son dönemlerin en iddialı dekorasyon araçlarından olan İzmir hazır mutfak fikirleri seçim ve uygulama açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır.

İzmir de Mutfağı için yeni dekorasyon yaptırmak isteyenlere en güzel çözümlerden birisi hazır mutfak çalışmasıdır. Seçeneklerinin çok olması, hanımların karar vermesi için oldukça yardımcı olmaktadır.

Hanımlar; mutfaklarının baştan sona yenilenmesini istese de nasıl bir dolap dizimi, tezgah ayarı ya da iç genişlik olacağını diledikleri gibi tarif edemezler. Aslında istedikleri; uygun ölçülerde bir tezgah yüksekliği, dolaplarıni rahatça görebilecekleri bir tezgah üstü ve genişliğidir. Bunun yanında mutfakta hiçbir malzeme açıkta kalmasın, herşeyin dolabı olsun mutfağım toplansın diyen hanımlar için olmazsa olmaz çekmeceler şarttır  Esasında mutfak yenileme fikrinin çıkış noktası da bu kolaylıkların hepsinin bir arada istenmesidir.

Hazır Mutfak Tercihinde Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık; kendi atölyesinde ürettiği hazır mutfak modelleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstediğiniz ölçülerde hazırlayabildiğimiz hazır mutfak seçeneklerimiz ile sizler için farklı çözümler üretebilmekteyiz.

Mutfağınız için uygun gördüğünüz mutfak dolabı modellerini, aldığımız ölçüler doğrultusunda kendi atölyemizde hazırlamaktayız. Mutfak dolaplarının hazırlanmasında; mutfağınızda sizin için pratik çözümler sağlayabilecek tasarımlarla yeni çalışmalar ortaya koymaktayız.

Mutfak dolaplarında; taşıyıcı özelliğini daha sağlamlaştırmak amacı ile sık raf kullanarak daha fazla mutfak eşyasını dolaba dizmenizi sağlanması önemlidir. Bunun yanında dolapların dış kısmında görselliğin ön planda olması hanımların en çok dikkat ettiği konulardan birisidir. İç mimaride özellikle mutfaklarda dikkat edilen husus, tezgah altında kalan kısımda çok çekmece kullanılarak daha fazla depolama alanın sağlanmasıdır. Bunun yanında; kiler dolapları noktasında çeşitli modellerle hanımların beğenisine sunulan mutfak dolapları birbirinden güzel renkli dış yüzeylerle satışa sunulmaktadır. Yine mutfağın içerisinde seçilen modele uygun evye ile mutfağınızda şahane bir bütünlük yakalayabilmeniz de mümkün.

Şirketimiz, kendi atölyesi bümyesinde bütün bu özel durumlar göz önünde bulundurularak bütün hanımlara hitap edecek en güzel İzmir hazır mutfak örneklerinin üretimini sağlamaktadır.

Hazır mutfak fiyatları noktasında 5000 TL’den başlayan ödemeler ile siz de mutfağınız için yeni bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Bu fiyatlar; mutfağınızın ölçüleri, seçilen malzemenin çeşidi ya da kalitesine göre de değişmektedir. bazı evler için oldukça değişik aksesuarların kullanımı da fiyata etki eden unsurlar içerisindedir. Anlaşma yapıldıktan en geç 10 gün içerisinde hazır mutfak dolaplarınızı tarafınıza teslim etmekteyiz.

Siz de; mutfağınızı en güzel hazır mutfak dolapları ile yenilemek ve profesyonel bir yardım almak isterseniz Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlıki ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmirde Hazır Mutfaklar:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

izmir boya badana
İzmir Boya Badana

Son günceleme 2020-07-01

karşıyaka mutfak dekorasyon
Karşıyaka Mutfak Dekorasyon

Son günceleme 2020-01-02

kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu
Kuruyemiş Dükkanı İç Dekorasyonu

Son günceleme 2020-02-11

ARA