rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-15

İzmirde işyeri dekorasyon

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir Bölgesi genelinde işyeri dekorasyonu üzerine uzun yıllardır kaliteli hizmet vermektedir. İşyeri dekorasyon ya da tadilat çalışmalarında kapsam oldukça geniştir. Bir işyerinde yapılacak dekorasyon ve tadilat en temel özelliği gerekli olan süredir. Dekorasyonun uzun süreli olması işleri aksatacağından anlaşma yapılacak firmanın sözleşmede yer alan sürede işini teslim etmesi şarttır. Bu sebeple; işyeri dekorasyonunuz veyanız için anlaşma yapacağınız şirketin mutlaka referanslarına bakmanız gerekmektedir. Bu kapsamda şirketimiz güçlü referansları sayesinde müşterilerine daima biten çalışmaları ile ışık tutmaktadır.

İşyeri Dekorasyonu İçin Doğru Seçim Şarttır!

İzmir işyeri dekorasyonunda hizmet verilen alanın hangi sektörde yer aldığı önemlidir. Örneğin sağlık sektöründe yer alan bir işyeri ile gıda sektöründe hizmet veren bir işyerinin dekorasyon işleri farklı olmak durumundadır. İkisi de bulundukları sektörde en iyi vizyonu yansıtacak dekorasyon çalışmasını ister.

İzmir işyeri dekorasyon denildiğinde akla gelen bir diğer husus; kullanım alanlarının daha konforlu hale getirilmesi ve daha geniş yaşam alanlarının oluşturulmasıdır.

Yapılacak dekorasyonu işyerinin hizmet verdiği sektöre göre yapılması şarttır. Örneğin; pastane hizmeti veren bir işletmede öncelik satışa sunulan gıdaların, sağlıklı bir ortamda satışa sunulmasıdır. Bu kapsamda işyerinin ön kısmında hijyen kurallarına uygun bir vitrin hazırlanılması şarttır. Gelen müşterilerin rahatlıkla ödeme yapabileceği alanlar ile rahat şekilde oturup bir şeyler yiyip içebileceği alanların oluşturulması dekorasyon işlerinde temeli oluşturur. Her iş veren dekorasyon ve tadilat çalışmasında, bir öncekinden çok daha şık ve kullanışlı bir işyeri dekorasyonu görmek ister.

İşyeri dekorasyon için kullanılan malzemelerinin türünün, hizmet verilen sektöre uygun olması gerekmektedir. Örneğin; klinik ya da diş hastanesi gibi işletmelerde mutlaka zemin kaplama işleminde sağlık sektöründe yerini sağlamlaştıran epoksi zemin kaplama çeşitleri kullanılmalıdır. Bu hususta hijyenin sağlanması yine kullanılan malzeme ile alakalıdır.

İşyeri dekorasyon İzmir bölgesi genelinde oldukça tercih edilen bir çalışmadır. Oteller, hastaneler, ofisler, restorantlar, kafeler ve buna benzer birçok yerin iç dekorasyonu ve söz konusu olabilmektedir. Bu işyeri dekorasyon veya tadilat çalışmalarında esas olan zemin kaplamaları, seramikler, duvar kağıtları, tesisatlar, cam yüzeyler dahil olmak üzere bütün kısımların yenilenmesidir. Baştan sona daha modern bir çizgiye kavuşmak isteyen her işletme, daha fazla müşteri çekmeyi amaçladığı için anlaşma yapılan şirketin de en başta bu konuyu anlaması ve ona göre daha titiz bir çalışma yürütmesi gerektiğinin farkında olması lazımdır.

İzmirde işyeri dekorasyon tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ev iç mimari proje örnekleri
Ev İç Mimari Proje Örnekleri

Son günceleme 2020-10-01

banyo yenileme
Banyo Yenileme

Son günceleme 2019-12-20

hazır mutfak izmir
HAZIR MUTFAK

Son günceleme 2019-12-12

ARA