rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-16

Dükkan Tasarımı

İyi Bir Dükkan Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

İzmir de Dükkan tasarımı, mekanın modern görünümünün yanında müşteri yoğunluğunun da arttılrılmasını sağlayan önemli bir faktördür.

Her iş yeri sahibi, hangi alanda hizmet verirse versin, dükanını hitap ettiği kitleye en iyi şekilde sunmak ister. Dükkanlar, çok çeşitli amaçla kullanılabilirler. Çok farklı genişlikte dükkan tasarımlar, alanın genişliğine göre farklı işlerde kullanılabilirler. Kullanılan bu alan, bir fast food lokanta, ufak bir bijuteri, gözlükçü, ayakkabı satan bir dükkan bile olabilir. Genel manada hepsine göz attığımızda bir dükkan her alana hitap edilir.

O halde iş yeri sahipleri için iyi bir dükkan tasarımı için bazı ipuçları vermekte fayda var. Ancak, iyi bir tasarım ile dükkanınız şık görünerek göz hitap edebilir ve bu sayede daha fazla ziyaretçi alabilir. Sektörde en fazla kazanabilmenin yolu da daha fazla müşteriye ulaşmaktan geçeceği için işyeri sahipleri insan trafiğini elbette önemsemektedir. Bu nedenle de İzmirinin dükkan tasarımı konusunda oldukça hassas davranılmaktadır.

İmirde Dükkan Tasarımı İçin Bazı İpuçları

İyi bir dükkan, sokaktan geçen herkesin dikkatini çekebilmelidir. Vitrin tasarımı amacına uygun sade ve net mesaj vermelidir ki; insanlar o sektörde bir dükkan aradığında akla ilk gelen yer burası olmalıdır.

Vitrinden tam not alan bir dükkan, kapıdan içeriye girildiğinde işte bu dedirtmelidir. Sektörü farketmeksizin, sahip olduğu düzen oldukça önemlidir. Her müşteri aradığı ürün ne ise hemen ulaşsın ve vakit kaybetmesin ister. Her zaman rahat seçim yapılabilen satış noktaları en çok tercih edilen olmuştur. Bu noktada; dükkan içerisinde kullanılan rafların kurulumu, şekli ya da modeli, sıklığı oldukça önemlidir.

Son dönemlerde en çok öne çıkan tasarım modelleri arasında yer alan, ahşap tasarımlar oldukça göz doldurmaktadır. Bu ahşap tasarımlar ile dükkanınız son derece modern bir görünüme kavuşacaktır. Kullanım açısından lokantalar ya da orta ölçekli kafeler için oldukça uygundur.

Eğer dükkanınız bir kozmetik dükkanı ise; raflar oldukça önemlidir. Ürünlerin tamamını dağınıklığa müsade etmeden gösterebilen tasarımlar önemlidir. Işıklandırmalar yardımı ile ürünleri daha ön plana çıkarabilmek mümkündür. Eğer sahip olduğunuz dükkan şık bir butik olacaksa tasarımın en önemli parçası kıyafetlerin hepsinin güzel şekilde sergilendiği bir alan ve elbette müşterinin konforunu sağlayacak rahat bir koltuk olacaktır. Unutmayın, kadınlar her zaman konforlu alışverişi sever :)

Peki ufak bir dükkanınız var gıda satışı yapmak istiyorsunuz. Burada elbetteki yemekleri sunacağınız vitrinle beraber müşterilerinizin birkaçının oturmasını sağlayacak bar tezgahı oldukça isabetli bir seçim olacaktır.

Bütün bu tasarımlarda ortak olarak unutulmaması gereken tasarım dokunuşları ise; yüzey kaplamalarıdır. Yer ve duvar kaplamaları dükkan ile bütünlük içerisinde olmalıdır. Renk bütünlüğü her zaman etkileyici bir duruş sergiler. Tabi bu renkler ile uyumlu ışıklandırmaların kullanılması her zaman alana ayrı bir şıklık katacaktır.

Siz de; İzmir dükkan tasarımı noktasında profesyonel bir yardım almak isterseniz Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçerek en başarılı sonuca ulaşabilirsiniz.

İzmir dükkan tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ARA