rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-19

İzmir Karşıyaka Komple Tadilat

İzmir Karşıyaka komple tadilat

İzmir Karşıyaka komple tadilat çalışmaları konusunda hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık , bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tadilat çalışmaları, sadece evlerde değil işyerleri için de oldukça önemlidir. Özellikle, İzmir Karşıyaka gibi büyük bir ilçede oldukça büyük önem taşımaktadır. İzmir, özellikle havaların güzelleşmesi ile beraber neredeyse kış mevsiminin başına kadar insan trafiği en yoğun iller arasındadır. Bu trafik en çok Karşıyaka pazarını etkileyerek esnafın yüzünü güldürmektedir. Ancak bu durumun bir de diğer yüzü vardır. Yoğun trafik sebebi ile dükkanlar da yorgun düşmektedir. İşyeri sahipleri her sezona yeni ve sorunsuz bir vitrin ile hazırlanmak için mutlaka her dönem komple tadilat çalışmasına yönelmektedirler. Sezon açıldığı andan itibaren işyerlerinin asla tadilata girebilme imkanı olmamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve daha fazla kazanç sağlama noktasında mutlaka tadilat çalışmaları tam vaktinde yaptırılması gereklidir. Lokantalar, mağazalar, çaycılar, pastaneciler, kuruyemişçiler, kuyumcular... Bütün sektörlerden hizmet veren işyerleri mutlaka her sezon komple tadilat çalışmaları ile yenilenerek iş sezonuna sağlam adımlarla giriş yapmaktadırlar.

İzmir Karşıyaka Komple Tadilat Kapsamında Hangi Çalışmalar Yapılır?

İşyerinize ait sorunlu alanların düzeltilmesi açısından komple tadilat işlemi oldukça önemlidir. Bunun için işyerinizde eksik gördüğünüz noktalarda yenileme yapmak en isabetli karar olacaktır. Bazen de eksik olmadan da işi garantiye almak açısından tadilat yapıldığı da olabilmektedir. Başta da belirttiğimiz gibi İzmir’de hizmet sezonunun açılması ile beraber hiç bir esnaf tadilat gibi bir sebeple müşteri kaybetsin istemez. Bu nedenle tadilat çalışmalarını en başta halleder ve sezon açılışını o şekilde yapar.

İzmir Karşıyaka kompe tadilat kapsamında öncelikle işyerine ait eksikler belirlenir. Bu eksikler ne şekilde düzeltilir, hangi malzemeler kullanılır, çalışma yaklaşık ne kadar sürer? Gibi soruların cevabı aranır. Akabinde işyeri sahibine yapılacak çalışmaya dair ayrıntılı bilgi verilir.

Eksik tespit edildikten sonra, işyeri için belirli bir maliyet hesabı çıkartılır. İşyeri sahipleri, maliyet hesabı noktasında birkaç firmadan fiyat teklifi alabilir. Fiyat teklifi alırken de; verilen fiyata dahil edilen çalışma kalemlerini tek tek saymak gereklidir. Bu, firmaların size verdiği fiyatları doğru kıyas etmek noktasında yardımcı olacaktır.

İşyeri komple tadilata girecekse bunun bir de belirli bir süresinin olması şarttır. Komple tadilat işini alan firma söz verdiği tarihlerde işi tamamlayarak teslim etmek durumundadır. Çünkü işyeri sahibi de buna göre çalışma düzeni ayarlayacaktır. Bu noktada hemen belirtmemiz gereklidir di, komple tadilat çalışmanıza mutlaka referans çalışmaları olan, sektörde ismi bilinen ve güvenli firmalarla çalışmanız önemlidir. Tek başına düşük fiyatlarla müşteri alarak işe başlayan şirketler çoğu zaman; müşteri için maddi ve manevi kayıp haline dönüşebilmektedir.

İzmir Karşıyaka komple tadilat ile işyeriniz hangi sektörde hizmet veriyor ise ona uygun bir rota çizin. Örneğin bir lokanta için en önemli tadilat alanı tabi ki mutfaktır. Mutfak içerisinde işinize engel olacak hiç bir tesisat sorunu olmamalıdır. Sağlık ve hijyen konusunda hem mutfakta hem de lokantanın kalan kısmında yerler buna uygun zemin kaplama ürünleri ile kaplanmalıdır. Yine yiyeceklerin muhafaza edildiği alanlar için ideal vitrinler hazırlanmalıdır. Unutmayın, işyeriniz için en iyi vitrini hazırlamanız demek daha fazla müşteriyi işyerinize çekmek demektir.

Dilerseniz, işyeriniz için İzmir Karşıyaka komple tadilat konusunda profesyonel yardım almak adına Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ARA