rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-19

Lokanta Dekorasyon


Lokanta Dekorasyon Çalışmalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık , İzmir delokanta dekorasyon çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi.

Lokantalar; yoğun müşteri trafiğine sahip olduğu sürece ciro yapan mekanlardır. Yıl içerisinde iyi bir kazanç sağlayabilmenin yolu, müşteri yoğunluğundan geçer. Lokanta gibi işletmelerde müşteriyi çekebilmenin en etkili yolu mekandan geçer. Bunun en önemli sebebi, kişilerin vakit geçirdikleri ortama görselliğe önem vermeleridir. Yemek yeme, davet, grup toplantıları gibi etkinliklerde mekanın nezihliği, dekorasyonu, yemekleri, ikramları, personeli de ayrı ayrı katkı sağlar. Masalardan, tezgaha, vitrinden duvarlara varana kadar herşey tam bir bütünlük içerisinde olmalıdır. Mekanın tasarımı kaliteli ve başarılı bir çalışma ise göze hitabı da o yönde pozitif olur. Bu nedenle her lokanta işletmecisi öncelikle lokantasının dekorasyon işlerinin tamamlanmasını ister.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık , lokanta dekorasyon çalışmaları konusunda İzmir ve çevresinde sektörde en üst sıralarda yerini almış bir dekorasyon firmasıdır. Bu kapsamda yürütttüğü çalışmalar oldukça renkli ve güçlü referans çalışmalardır.

Lokanta Dekorasyon Çalışmalarında Adım Adım!

İzmir Lokanta dekorasyon çalışması denildiğinde akla ilk gelen renkten kullanılan konsepte tam bir bütünlük gelir. Bu bütünlük lokantanın ne alanda hizmet verdiği ile de alakalıdır. Bu lokanta ne üzerine yemeklerin sunumunu yapıyor ise ona uygun bir dekor seçilmelidir. Kahvaltı lokantası konseptine sahip bir mekan ile dünya mutfağını sunan bir lokantanın konsepti asla aynı olamaz. İşte burada mutlaka lokanta dekorasyon çalışması devreye girer. Dekorasyon için ilk adım lokantanın verdiği hizmeti tanımakla başlar.

Lokantanın hitap ettiği kitle kaç yaş grubunda :) aslında dekorasyona en çok etki edecek etkenlerden birisi de müşteri yaş grubudur. Çünkü, gençlere hitap eden bir lokantada spor dekor ürünleri kullanılırken, orta yaş ve üzeri kişilerin tercih ettiği mekanlarda daha ağır mobilya ve klasik tarz dekorasyon araçları kullanılır. Her iki türde de bambaşka konseptler ortaya çıkar.

Lokanta tasarım denildiğinde ilk göze çarpan elbette içerideki masalar ve düzenidir. İçeride kullanılan ışık oldukça önemlidir. Bu ışığın yansıması sonucu rengi iyi duracak sandalyeler, koltuklar ya da masa örtüleri kullanılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde mekanda kusursuz bir görüntü sağlanabilir.

Kullanılan konsept minimal tarzda ise; mekanda kullanılacak tablolar yine buna uygun daha sade ve spor tarz tablolar ya da aksesuarlar olabilir. Klasik bir mekanda ise klasik tablo yerine daha spor seçimlerin yapılması asla isabetli bir seçim olamaz. Lokanta dekorasyon çalışması için asla düşülmemesi gereken bir hatadır.

Siz de; müşterilerinize kaliteli hizmet vermek için lokanta dekorasyon İzmir de çalışması yaptırmak istiyorsanız, profesyonel yardım için mutlaka Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021
Bina Ev Dekorasyonu Ne Kadar Tutar 2021

Son günceleme 2021-05-21

ev dekorasyonu kim yapar
Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Son günceleme 2021-04-27

iç mimar
İç Mimar Nasıl Seçilir?

Son günceleme 2019-09-23

ARA