rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-20

Komple Ev Tadilatı İzmir Karşıyaka


Komple ev tadilatı İzmir Karşıyaka bölgesinde Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmasının oldukça önemli ve sıkça tercih edilen çalışmalar arasındadır.

Komple ev tadilatının seçilmesindeki en önemli sebep; evlerin dönemsel olarak kullanılması ya da uzun süreli kullanımdan uzak kalması sebebi ile yeniden yapılandırılmak istenmesidir. Bununla beraber, özellikle yaz dönemleri evlerini kullanacaklar için ev modasına uygun şekilde yenilenmiş bir evin konforu da vazgeçilmezdir. Ev sahipleri uzun süre kullanmakdıkları evlerinde yaz boyu sorunsuz şekilde oturabilmek için evlerini baştan aşağıya yenilemek isterler. Bu yenileme sonrasında mutlaka rahatlıkla evlerinde istedikleri şekilde mutlu kalabilirler.

Peki sorunsuz bir eve kavuşabilmek için hangi çalışmaların yürütülmesi ve hangi sıralamanın yapılması şarttır. Bu sıralamanın önemi nedir neden uyulması lazımdır?

Komple Ev Tadilatı İzmir Karşıyaka Çalışma Sıralaması

Komple ev tadilatı denilince hedefe en hızlı ulaşabilmenin yolu iyi bir planlamadır. Planlama doğru yapıldığı ve doğru sıralama izlendiği sürece, eviniz için tadilat çalışması o kadar başarılı ilerler. Evlerde tadilat çalışmaları yapılırken çalışılan firmanın tecrübesi ve profesyonelliği, tadilat süresini ve sonucu en etkili şekilde ortaya koyacak faktördür. Çünkü, profesyonel bir tadilat şirketi işe başlamadan önce mutlaka bir iş planı hazırlar ve bu çerçevede bir çalışma süresi belirler. Yine bu süre kapsamında çalışmasını bitmiş halde teslim etmek üzere anlaşma yapar. Ev sahipleri de bu yönde gerekli tedbirlerini alarak evi boşaltırlar.

Ev sahiplerinin komple ev tadilatına başlamadan önce mutlaka piyasada araştırma yapmaları gerekmektedir. Piyasada hangi malzemelerin ne kadara satıldığı, hangi çalışmaların bedelinin ne olduğu konusunda mutlaka fikir edinilmesi gerekmektedir.

Peki bu esnada Komple ev tadilatı İzmir Karşıyaka firmaları hangi sıralamayı izlerler:

Evin Tadilat İçin Temel Eksikleri Belirlenir

Komple ev tadilatı İzmir Karşıyaka çalışmasına ilk olarak temel eksikler belirlenerek başlanır. Tadilatı yapılacak evde neşer eksik, bu evde tesisat ne durumda, tesisat yenilenir mi yenilenmez mi, tavanlar için ne yapılması gereklidir, yüzeylerde ne yapılmalıdır, yüzeyler değişecekse hangi yüzey kaplama ürünleri alan için uygundur, evin dış yalıtımı var mıdır, iç kısımda kapılar yenilenecek midir, duvarlar için duvar kağıdı mı yoksa boya mı tercih edilmelidir? Gibi soruların cevabının tek tek verilmesi gereklidir. Bu soruların cevabı başta verildiği takdirde tadilat işine sağlıklı başlamış olunur.

Maliyet Hesaplanır


Nasılsa tadilat işi denilerek direk işe başlanmamalıdır. Öncelikle evin eksiklerinden sonra bir de bu evin tadilatı için gerekli olan bütçe hesaplanmalıdır. Bu çalışma ev sahiplerinin sürpriz rakamlarla karşılaşmalarını engelleyecektir. Hangi çalışma ne kadar tutarında yapılır ayrıntılı şekilde hesap edilmelidir.

Tesisat İşleri Önceliklidir


Evde öncelikle tesisat işleri tamamlanmalıdır. Özellikle duvar içerisinde kalan iç tesisat tamamlanmadan dış kısımda bir çalışma yapmak yersiz olacaktır. Çünkü iç tesisatta yaşanan en ufak asilik dış görüntüyü tekrar bozacaktır.

Evin Tamamında Yalıtım Şarttır


Evin yalıtımı yoksa mutlaka önce yalıtım çalışması yapılmalıdır. Bu sayede ev yarı inşaat görünümünden kurtulmuş olur.

Mutfak Ve Banyoda Tadilat


Mutfak ve banyoda tadilat demek evin kalan inşaat kısmı demektir. Banyo ve mutfakta tadilat işi bitmden bir evi tamamlanmış olarak nitelendirmek mümkün değildir.

Ayrıntıları En Sonda Tamamlayın


Her zaman tadilat için ufak işleri sona bırakın. Çünkü temelde büyük sorunlar çözülmeden küçüklerin çözülmesi çok da elzem değildir.

Dekorasyon İle Evinizi Yenileyin


Komple ev tadilatı İzmir Karşıyaka çalışmasının son noktası Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık beraber evin yeni görünüme kavuşmasıdır. Bu nedenle eviniz için güzel bir dekorasyon fikri ve bunun uygulanması da başarılı bir seçim olacaktır.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

banyo tadilatı izmir karşıyaka
Banyo Tadilatı İzmir Karşıyaka

Son günceleme 2020-02-08

karşıyaka mutfak dekorasyon
Karşıyaka Mutfak Dekorasyon

Son günceleme 2020-01-02

ARA