rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2019-12-20

Banyo Yenileme

banyo yenileme

Banyo Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İzmir banyo yenileme konusunda son dönemlerde birçok çalışma ortaya konulmaktadır. İzmir genelinde dekorasyon çalışmalarının oldukça değer görmesi de banyoları bambaşka bir dünya haline getirmiştir.

Hanımlar, evlerinin en güzel köşelerini keyif için kullanırlar ve buna dekore ederler. Son yıllarda artık banyolar da aynı diğer odalar gibi dekora edilerek adete ayrı bir yaşam alanı haline getirilmektedir. Peki iyi bir banyo dekorasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat edilir?

Banyo yenileme İzmir bölgesi için oldukça önemli bir çalışmadır. Çünkü özellikle yaz dönemlerinin oldukça yoğun şekilde göç alması, bu dönemlerde evlerin yoğun şekilde kullanılması anlamına gelmektedir. Özellikle bazı kesimlerde banyo ayrıca bir konfor ifade etmektedir. Bu nedenle kullanılan malzemeden seçilen tasarıma kadar her bir ayrıntı oldukça büyük önem taşımaktadır.

İyi Bir Banyo Yenileme İşleminde Takip Edilmesi Gereken Adımlar

Banyo dekorasyonu için önemli birkaç püf noktası vardır. Bunlara dikkat edildiği sürece çok güzel banyolar ortaya çıkmaktadır. O halde sırası ile banyo dekorasyonundaki altın kuralları inceleyelim:

Bütünlük Önemlidir, Banyo Temanız Olsun!

Banyodan içeri girildiğinde bambaşka bir dünya karşınıza çıkabilmelidir. Bunun için bütünlüğü sağlamak adına bir temanız olsun. Bu tema çerçevesinde uygulama yapın.

Aydınlatmalara Yer Verin

Banyo yenileme çalışmasında eğer çalışmanız göz kaşmaştırsın isterseniz aynı oranda başarılı aydınlatma tercih etmek durumundasınız. Aydınlatmalar ile banyonuz bütün şıklığını yansıtacaktır. Tavan ile birlikte dolap yanlarında da dekor amaçlı spor kullanılması banyoya renk katacaktır.

Dolap Seçiminde Dikkat

Banyo dekorasyonunda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de dolap seçimidir. Kullanılan dolaplar kapalı olmalıdır. Her zaman görünümü en sağlam şekilde destekleyen unsur kapalı banyo dolapları olacaktır. Yine kapak seçiminde dekorasyondaki bütünlük önemlidir.

Priz Seçimleri Önemlidir

Banyo içerisinde mutlaka kapalı priz tercih edin. Görünümün şıklığı açısından oldukça önemli bir kuraldır.

Aksesuarlar Kullanın

Banyo yenileme içerisinde aksesuar kullanmak oldukça önemlidir. Çünkü ortaya konulan banyo tasarımında dikkat çekmek işte bu küçük dokunuşlara bağlıdır.

Armatürleriniz Şıklığını Olsun

Kullanılan evye, evyenin bataryası, duşakabinde kullanılan armatürler hepsi banyonun kalan kısmı ile uyum içerisinde olmalıdırlar. Bu bütünlüğü zengin gösterecek en önemli parça armatürlerdir.

Havlupan Seçimi İnce Ayrıntıdır

Havlupan seçimi banyoda göze hitabın anahtarıdır. Çünkü modern havlupan ile göze hitap etmemenin kaçışı yoktur. Üstelik modern çizgide hazırlanmış havlupanlar kullanım açısından da oldukça iyidir.

Duşakabin Konforu

Banyo yenileme işinin altın kuralı duşakabin değişimidir. Gerek kullanılan camdaki seçim, gerekse modern görünümü yakalamanın en can alıcı noktası duşakabindir banyo için bu nedenle jakuzi ya da duşakabin seçimlerinde modern ve ergonomik tasarımlardan asla vazgeçilmemelidir.

Siz de banyo yenileme fikrine sahipseniz çözüm oluşturmak için Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.


Banyo yenileme tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

inşaat tadilat dekorasyon işleri
İnşaat Tadilat Dekorasyon İşleri

Son günceleme 2019-11-15

emlak ofisi iç dizayn izmir
Emlak ofisi iç dizayn İzmir

Son günceleme 2020-05-16

tadilat ustası
İzmir de Tadilat Ustası

Son günceleme 2019-11-14

ARA