rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler

Yaşam alanlarında özellikle mevsimlik temizlikler, taşınmalar öncesi yapılması gerekli iç mimari üzerine yenileme çalışmalarına tadilat denilir. Bu tadilatların çerçevesi genel itibari ile A’ dan Z’ ye komple tadilat yapıldığı için oldukça geniş kapsamlıdır.

tadilat işleri yaptırmak isteyenler

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler; öncelikle baştan sona anahtar teslim çalışma yürüten tadilat firmaları veya iç mimarlık firmaları ile görüşme yapmalılardır. Anlaşma yapmadan önce mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusu olacaktır. Bunların başında yapılacak işin kapsamı gelmektedir. Sizin istediğiniz yenileme çalışmalarının yerinin düzgünce tespit ederek,eksiklik giderilmeli ve yenileme çalışması kaliteli yapılmalıdır. Bunun en önemli sebebi ise, her tadilat çalışmasının ayrıca bir maliyete sahip olmasıdır.

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler öncelikle girişecekleri tadilatın boyutunu ve maliyetini hesaplamak durumundadırlar. Ancak unutulmamalıdır ki; her ertelenen tadilat işi daha büyük maliyete sebep olacak ve tamir olamaz bir hal alacaktır. Bu sebeple tadilat işleri asla geciktirilmeden yapılmalı ve işin profesyoneline teslim edilmelidir.

Tabi bu sebepler dışında; tadilat işlemi aynı zamanda yaşam alanınızı yeniden yapılandıracak ve bambaşka bir şekle sokabilecek imkanı sunmaktadır. Burada yenilenmesini ya da değişmesini istediğiniz her alan için sıfırdan bir düzenleme yapılması söz konusu olabilmektedir. Daha açık ifade ile her tadilat işlemi aynı zamanda sıfırdan dekorasyon demektir. Bu da tadilat işleri yaptırmak isteyenler için avantajlı bir durumdur.

tadilat işi yaptırmak isteyenler

Tadilat işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de işin süresidir. Tadilat işleri; özellikle evlerde oda oda yapıldığı gibi, ev komple de tadilata alınabilmektedir. Fiyat teklifinde esas belirleyici olan da bu husustur. Bununla beraber; evlerde banyo, mutfak ve salon tadilatlarında maliyeti en çok etkileyecek alanlar; fayanslı alanlar, dolaplı bölümler ya da badana gerektiren kısımlardır. Özellikle banyolarda tamamen değişiklik yapılmak istenildiğinde döşemelerin de sökülerek, beton yapısının dahi değiştirilmesi gerekmektedir. Ya da mutfaklarda yapılan tadilatlarda dolapların yerlerinin değiştirilmesi ya da dolapların komple değiştirilmesi gerekebilmektedir. Burada tadilat işi yaptırmak isteyen herkesin dikkat etmesi gereken husus, tadilatın ömrünü uzun tutabilmesidir. Kullanıcı dikkati tadilat süresini belirleyen en önemli faktör olacaktır.

Özellikle tadilatlarda yüzeylerin değişmesi sonrası en çok kullanılan modern yer kaplaması epoksi zemin boyaları en çok tercih edilen ürünler olmaktadır. Burada tadilat yaptıran herkes bu boyaların kullanım özelliklerini çok iyi bilmeli ve bununla beraber bu malzemeyi uygulayan kişilerin de işinde profesyonel olması şarttır.

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

ARA