rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-01-07

Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri

Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri

Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri Neler Yapar?

Karşıyaka iç mimarlık ofisleri arasında yerini alan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık sunduğu hizmetler hakkında bilgi verdi.

İç mimarlık ofisleri genel çerçevede belirli alanlarda hizmet verirler. İç mimarların yeni dekorasyon tasarımlarının hazırladıkları ve aldıkları projelerde uygulamaya geçirmek için anlaşma yaptıkları yerlere iç mimarlık ofisleri denilmektedir. Bu ofislerde; gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda, en güzel tasarımlar için planlama yapılır. Dekorasyon ya da tasarım çalışması yapılacak alanlar;iş yeri, ofis, dükkan, mağaza, lokanta, ev, villa gibi birçok değişik yapıdır. Bu yapıların her biri kullanım amacına göre ayrı dekore edilir. İç tasarım konusunda her biri için ayrı bir proje ortaya konulmaktadır.

İç Mimar Kimdir Tanıyalım

İç mimar; bir alanın daha konforlu kullanımı sağlayan fikirlerle yeni bir tasarımı ortaya koyan ve bu tasarımın hazırlık aşamasından uygulamasına kadar olan süreci yöneten kişidir. Yani bir iç mimari işinde; projeyi hazırlayan da dekorların hazırlığını yapan da dekorasyon çalışmalarının uygulamasında kimin ne yapacağına karar veren de aynı kişidir. İç mimar kendine ait ofiste, gelen müşteriyi dikkatli şekilde dinler ve istenilenleri not alır. Burada işin sonunda kaliteli bir işe imza atmak için en başta talep edilenleri doğru anlamak ve doğru not almak gereklidir. Bu sebeple her iç mimar ofisinde bu nedenle gelen müşterisini huzurlu ve düzenli bir ortamda ağırlamalıdır.

İç mimar, bir inşaatın, dairenin, villanın, işyerinin estetik görüntüsü ile ilgilenir. Maksadı, bu alanın daha kullanışlı hale getirilmesi ile beraber modern bir görünüme kavuşturulmasıdır.

İzmir Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri İçerisinde Verilen Hizmetler

İzmir Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri içerisinde bütün alanlar için tasarımlar ortaya konulmaktadır. Bu noktada tek tek sırlayacak olursak, bu ofislerin sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilmektedir:

İç mimar; bir alanı eski halinden bağımsız yeniden dekore etmek üzere yeniler. Çalışmalarına ilk etapta müşteriyi en iyi şekilde ağırlayarak aşlar. İç mimarlık ofisinde, proje alabilmek için müşteriye güven verilmesi şarttır. Bu sayede insanlar size evlerini, işyerlerini, vakitlerini teslim edeceklerdir.

Unutmayın, evini yenilemek isteyen her müşteri eğer sizin mimarlık ofisinize gelmişse bu bir tesadüf değildir. Mutlaka çalışmalarınıza dair bir araştırma yapılmış ve göze gelecek bir nokta bulunmuştur.

Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri içerisinde müşteri ile mütabakat sağlandıktan sonra gerekli keşif işlemi yapılır. Yapılacak tasarım çalışması için bir plan hazırlanır. Bunun akabinde projenin maliyeti konusunda müşteriye bilgi verilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri bünyesinde yazılı bir sözleşme imzalanır. İç mimar, iç mekan tasarımına sözleşmenin akabinde başlar.

İzmir Karşıyaka İç Mimarlık Danışmanlık hizmeti noktasında özellikle fikirsiz kalan müşterilerin de daha sağlıklı karar vermelerinde yardımcı olabilmektedirler. Kişiler, özellikle başka evlerde gördükleri uygulamarı kendi evlerinde de görmek isteyebilir. Ancak burada istenilenle beraber bu talebin eve uygulanmasındaki uygunluktur. İşte bu noktada iç mimar son sözü söyleyerek ortaya koyduğu proje ile müşteriyi mutlu edecek bir sonuca imza atar.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, değerli müşterilerini en iyi şekilde karşılayacağı modern iç mimarlık ofisi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de iç mimarlık noktasında profesyonel yardım almak istiyorsanız bizimle tanışmadan karar vermeyiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

yer doşemesi
Yer Doşemesi

Son günceleme 2019-08-23

iç mimar izmir karşıyaka
İç Mimar İzmir Karşıyaka

Son günceleme 2020-01-18

ARA