rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-01-18

İç Mimar İzmir Karşıyaka

İç Mimar İzmir Karşıyaka

İç Mimar İzmir Karşıyaka Hakkında bilinmesi Gerekenler

İç mimar İzmir Karşıyaka Bölgesi için oldukça önemli yere sahip bir meslektir. Bölgede özellikle mevsimsel göçlerin yaşanması müşterilerin daha çok dekorasyon konusunda yardıma ihtiyaç duymasına sebep olur.

Evi ya da iş yeri konusunda dekorasyon alanında hizmet almak isteyen her kişi iç mimar desteği almak ister. Ancak bir iç mimar ne iş yapar, kapsamlı çalışma alanı nedir? Sorularının cevabını çok az sayıda insan verebilir. Bu yüzden iç mimar ile ilgili soruların cevabını bulduğumuz anda belki de evinize dair çok daha isabetli kararlar vererek daha bilinçli bir dekorasyon çalışması yaptırmanız mümkün olacaktır. O halde bir iç mimarın görev tanıtımını, neler yapabileceğini, daha sonra hangi hizmetleri profesyonel şekilde nasıl alabileceğinizi inceleyelim:

İç Mimar İzmir Karşıyaka Bölgesi Çalışma Sistemi

Evi ile ilgili dekorasyon ya da tadilat çalışması kararı alan kişiler öncelikle iyi bir iç mimardan yardım almak isterler. Bunun için iç mimar İzmir Karşıyaka Bölgesi’nde en profesyonel iç mimarla çalışmak isterler. Ancak burada işin profesyonelliğini nasıl anlayacakları konusunda teknik bilgiye ihtiyaçları olacaktır. Sektörde yer alan birçok firma ile görüşmeler sağlanarak fiyat teklifleri alınabilir. Müşterilerimizin bu iç mimar fiyat tekliflerinde bilmeleri gereken en önemli husus yapılacak işin kalem sayısıdır. Verilen tekliflerde iç mimar yapılacak işi açıkça, madde madde belirtmelidir. Müşteri ancak bu şekilde aldığı fiyatlar arasında doğru kıyasta bulunabilir.

İç mimar İzmir Karşıyaka konusunda anlaşma yaptığınız firma sizin için bir çalışma planı belirlemek durumundadır. İş disiplini olan ciddi bir dekorasyon firması ile anlaşmak, sizin de işlerinizin yolunda gitmesi bakımından oldukça önemlidir. Bu kapsamda, iç mimar size bir çalışma planı sunmalıdır. Bu planda; hangi çalışmaların ne şekilde yapılacağı, hangi malzemelerin kullanılacağı, bu çalışma süresinin ne kadar süreceği, hangi tarihte başlayıp biteceği belirtilmelidir. Aynı şekilde müşterinin taleplerini de en başta not alarak projesine bu doğrultuda başlamalıdır. İyi bir iç mimar sadece alanı yenilemek ve dekore etmekle yetinmez. Aynı zamanda o alanda kullanımı kolaylaştıracak yeni dokunuşlarda bulunmak için yaratıcı fikirlerini uygulamaya geçirir. Sizler için daha yaşanabilir bir alan ortaya çıkarmak adına hizmet sunar.

İç Mimar Ne İş Yapar?

Bir iç mimar; evin iç tasarımını hazırlarken aynı zamanda proje sonunda uygulamaya koyan kişidir. Yani bir çeşit proje yöneticisi de denilebilir. Müşteriye ait ev için en uygun tasarımı seçtikten sonra projeyi hazırlar ve karar verilen projenin hayata geçirilmesini sağlar.

İç Mimar Çalışma Sistemi Nasıldır?

İç mimarlar iki sistemli çalışmaktadırlar. Bir kısım iç mimarlar sadece proje çizimi yaparken, bir kısım iç mimar da proje uygulamada direk tadilat sahasında yer alır ve direk müdahale eden konumundadır. Her iki usulde çalışan mimar da projeyi aldıktan sonra alanda keşif yapar ve gerekli ölçümleri alarak tasarıma ait ilk kararlarını verirler.

İç mimar İzmir Karşıyaka konusunda hizmet veren firmamız Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık kalite ve güven anlayışı ile hizmetinizdedir. Çalışmalarındaki titizlik ve profesyonel hizmet anlayışı ile daima sizler için dekorasyon ve tadilat işlerinin en doğru adresi olmuştur.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

İç Mimar Ünvanı
İç Mimar Ünvanı

Son günceleme 2020-12-22

tadilat teklifi
Tadilat Teklifi Örneği

Son günceleme 2020-04-28

ARA