rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-01-24

Anahtar Teslim Kuaför Salonu


Anahtar teslim kuaför salonu işi denildiğinde akla ilk gelen elbette parlayan bir salondur. Kuaför salonlarındaki ışıltı neredeyse hiçbir işletmede yok gibidir.

Kuaför salonları genel itibari ile erkek ya da bayan fark etmez; ışıltının bol olduğu yerlerdir. Bu ışıltı, genellikle müşteriyi çeken en önemli özelliklerden birisidir. Mekanın hijyenik ve parlak oluşu her zaman tercih sebebidir. Her müşteri özenli ve düzenli kurulu bir işyerinde hizmet görmek ister. Bu kapsamda kuaför salonları daha kaliteli hizmet verebilmek adına tadilat ve dekorasyon konusunda yardım almak isterler. Anahtar teslim kuaför salonu için anlaşma yapılan firma; salonun genel görünümünde estetik yakalarken aynı zamanda pratik kullanımlara da yer vermek durumundadır.

Anahtar Teslim Kuaför Salonu Çalışmaları

Anahtar teslim kuaför salonu için ilk önemli çalışma tesisatlardır. Tesisatlar baştan sona yenilenir. İkini etapta alanın tamamında yüzey yenilemesi yapılır. Bir kuaför salonunda hijyen yerlerin temiz görüntüsü ile orantılıdır. Bu yüzden özellikle yerlerde seramik ya da epoksi zemin kaplama türleri kullanılarak temizliğin kolay yapılması hedeflenir. Son dönemlerde en çok kullanılan epoksi zemin kaplamalar bu alanda temizliğin kolay olması yanı sıra modern duruşu ile oldukça başarılı bir seçimdir. Alana şıklık ve parlaklık katar.

Kuaför salonlarında bir diğer önemli husus duvarlardır. Hiçbir tasarımcı dekorasyonunda boş duvar sevmez. Hele burası bir kuaför salonu ise hanımların dikkatini çekecek tablolar duvarda yerini alır. Tabi duvarlar baştan sona mekanın şıklığına göre tasarlanmış boya ile boyanır ya da duvar kağıdı seçimleri ile kaplanır.

Bir kuaför salonunun olmazsa olmazları aynalar… Her müşteri koltuğuna ayrılmış bir alan ile aynaların bütünlüğü her müşteri için önemlidir. Aslında dekoru yapılan salonun koltuk bölümleri müşteriyi en çok çeken kısımdır. Bu nedenle tasarımda en çok önem verilen nokta tam burasıdır. Kullanılan koltukların seçimi, lavabonun dizaynı, kuaför masasının duruşu her şeyi ile baştan sona yenilenir.

Alanda bir de sırasını bekleyen müşteriler için ayrılmış alan olmalıdır. Burası yine konfor bakımından ince dokunuşlara sahip bir köşe olarak ele alınmalıdır. Çünkü bekleme esnasında rahatsız edici koltuklar ve mekan hiçbir müşterinin tercihi olmaz.

Son olarak değinilmesi gereken önemli husus, aydınlatmadır. Özellikle mekanın tavan kısmında kullanılan aydınlatmalar spor ışıklarla sağlandığında mekan çok daha aydınlık hale gelmektedir. Aynı şekilde aynaların bulunduğu kısımda kullanılan ışıklandırmalar da yine spotlarla sağlanarak kişinin kendisini daha aydınlık şekilde görmesi sağlanır. Ancak mekanda kullanılan renkle ışık arasında bir orantı olmak durumundadır. Bunun en önemli sebebi ışıkla beraber yansıyan renkte boyanacak saçlarda kullanılan boyanın iyi anlaşılmasıdır.

İzmir de Anahtar teslim kuaför salonu için bütün bu çalışmalar itina ile yapılarak sahibine teslim edilir. Siz de, kuaför salonunuzu baştan sona anahtar teslim yenilemek isterseniz Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Anahtar teslim kuaför salonu projeleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Tadilat İşleri Yaptırmak isteyenler
Tadilat işleri yaptırmak isteyenler

Son günceleme 2019-07-22

özel mobilya imalatı izmir
Özel Mobilya İmalatı İzmir

Son günceleme 2020-01-27

ARA