rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-01-27

Özel Mobilya İmalatı İzmir


Özel Mobilya İmalatı İzmir Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Özel mobilya imalatı İzmir konusunda hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, mesleğin incelikleri ve çalışma şartları hakkında bilgiler verdi.

Özel mobilya imalatı; tamamen kişinin yaşam alanına dair özel istekleri doğrultusunda bir çalışma ortaya çıkarmak için yapılır. Eski dönemlerden beri var olan marangozluk mesleği, zamanla yerini daha profesyonel bir görünüme bırakmıştır. Her ne kadar günümüzde daha çok modüler ürünler kullanılsa da, özel mobilyanın sunduğu şıklığı yakalamak da ayrıca bir zevktir. Modüler mobilyaların seri üretimle aynı cinsten piyasaya sürülmesi, neredeyse her evde karşılaşmanız muhtemel tasarımlara sebep olur. Ancak özel mobilyaları sadece kendi evinizde görürsünüz. Çünkü bu mobilyalar sadece sizin hayal ettiğiniz şekilde, sadece sizin evinize ya da ofisinize özel üretilmiş ürünler olacaktır.

Özel Mobilya İmalatı İzmir Neden Gereklidir?

Son yıllarda modern mimarinin gelişmesi ve hazır mobilya sektörünün hızla ilerlemesi sebebi ile insanlar maliyetine bakmaksızın bu seçeneğe yönelmektedirler. Seri üretimle fabrikasyon usulü çıkan mobilyalar artık eskisi kadar yüksek beğeni ile karşılanmamaktadır. Bunun en önemli sebebi de insanların artık farklı olana hayran olmasıdır. Herkes alışılmış modellerin dışında yaratıcı fikirlerin yer aldığı bir tasarımla yaşamına devam etmektedir.

Her tasarım ayrı bir karakter demektir. Müşteriler, özel mobilya imalatı İzmir genelinde çokça tercih edildiği için en profesyonel hizmeti isterler. Bunun en başlıca sebebi, karakterlerini en iyi yansıtacak tasarıma ulaşmaktır. Özel üretim mobilyası; bir genç odası, bir mutfağın dolapları, bir salonda TV ünitesi, banyo dolabı ya da giriş için vestiyer de olabilir. Burada önemli olan ev sahibinin evinde hayal ettiği şekildir. Kendi ait bu alanı nasıl kullandığı ya da nasıl kullanmak istediğidir. Klasik yaşam tarzından uzaklaşmak isteyen gençlerin modüler sistem de yer bulamadığı duvara monte açılır kapanır yataklar bunun en güzel örneklerinden birisidir. Klasik genç odalarından çok ayrı bir duruşa sahip bu yatak ancak özel mobilya üretimi ile yapılabilir ve hayalinizdeki gibi olabilir.

Özel mobilya imalatı İzmir çalışmaları içerisinde en güzel örneklerden birisi de mutfaklardır. Küçük mutfağı olan hanımların da hayalleri vardır. Büyük mutfaklarda özendikleri o güzel tasarımları onlar da evlerine özel mobilya üretimi ile taşıyabilme imkanına sahiptirler. En küçük mutfaklara dahi; fiziki şartları en iyi şekilde değerlendirecek tasarımlarla özel mobilyası hazırlanarak güzel mutfaklar ortaya çıkarılabilmektedir. Eğer mutfakta masa koyacak kadar da yer yoksa, özel üretim mobilyanızda sizin için bir masanın açılması söz konusu olabilir. Bu tamamen sizin imkansızlıklarınızı ve isteklerinizi hayata geçirecek bir çalışma olarak da ayrı bir değere sahiptir.

İzmir Özel İşyeri İçin Mobilya İmalatı:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

komple ev tadilatı sıralaması
Komple Ev Tadilatı Sıralaması

Son günceleme 2022-06-13

izmir dekorasyon mobilya firmaları
İzmir dekorasyon mobilya firmaları

Son günceleme 2020-06-07

banyo tadilatı fiyat
Banyo Tadilatı Fiyat 2020 - 2021

Son günceleme 2019-11-27

ARA