rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-01-30

Karşıyaka boya tadilat dekorasyon


Karşıyaka boya tadilat dekorasyon çalışmaları alanında hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık çalışmalarının kapsamı hakkında bilgi verdi.

Boya tadilat işleri; evin dekorasyonu için tek başına başlıca bir yenileme işlemidir. Dekorasyon çalışmasında kişi ev ya da işyerinde bir yenileme yapmak istiyorsa bunu sadece duvar boyasını değiştirerek de yapabilir.

Şirketimiz; boya tadilat işleri konusunda işinde tecrübeli ekibi ile beraber sizler için en uygun renk seçenekleri ile uygulama yapmaktadır. Bunun öncesinde boya yapılacak alanda eksiklerin giderilmesi ve alanın boyaya hazırlanması gibi işlemleri ustalıkla tamamlayan ekibimiz işin sonunda tertemiz bir evi size teslim edecektir. Boya tadilat işlerinde uygulamanın yanı sıra, yapılan çalışmanın titizlikle yürütülmesi şarttır. Müşterilerin en çok şikayet edeceği noktalardan birisi işin sonunda bırakılan alanın temizliğidir. Bu sebeple ustalarımız işlerini yürütürlerken, aynı zamanda düzenli ve titiz çalışarak ev sahiplerini rahatsız edecek bir görüntüye asla yol açmazlar. Müşteri memnuniyeti noktasında sunduğumuz hizmet ile Karşıyaka boya tadilat dekorasyon alanında hizmet veren firmalar arasında ilk sıraya yerleştik.

Karşıyaka Boya Tadilat Dekorasyon İçin Alınması Gereken Notlar

Karşıyaka boya tadilat dekorasyon işleri konusunda doğru ilerleyebilmek için müşterilerimizin en başta eksiksiz aktarması gereken bilgiler vardır. Bu bilgiler ışığında yapılacak çalışmanın kapsamı belirlenir. Eksik belirtilen hususlar çalışmanın süresini ve şeklini değiştirebilir. Bu nedenle müşteri ile boya tadilat firması arasında olası bir anlaşmazlığı engellemenin yolu bu hususları en başta konuşmaktır.

Evinizin Rengine Karar Verdiniz Mi?

Boya tadilat çalışmasında en önemli aşama müşterimizin kullanılmasını istediği renge karar vermesidir. Evinin ya da odasının canlı renklerle donatılmasını mı istiyor yoksa daha minimal bir renk seçimi mi yapacak bunu en başta bilmek gereklidir. Hayalinizdeki odayı ve rengi doğru tarif etmeniz halinde sizin için en uygun boya seçimi yapılarak işe başlanacaktır.

Boyanacak Alanın Şartları Nedir?

Boyama işlemi her yüzeyde uygulanır ancak her yüzeyin yapısı bir değildir. Uygulama yapılacak alanın şartları başta bilinmelidir. Bu alanda rutubet ya da duvar pürüzü gibi göze çarpacak durumlar varsa öncelikle bunları yok etmeye yönelik çalışma yapılması gerekecektir. Boyama yapılacak evin ya da işyerinin büyüklüğü nedir, ne amaçla kullanılır bilinmesi önemlidir. Çünkü kullanılan boyanın bir amacı da özellikle dar alanlarda derinlik ve geniş alan algısı yaratmaktır. Bununla beraber boya tadilat işi yapılacak alanın kullanım amacı yine rengin seçiminde önemlidir. Çünkü renkler direk psikolojiye etki sahibi olması sebebi ile kullanım esnasında rahatsız edici, dikkat dağıtıcı durumlara sebebiyet vermemesi gereklidir. Bir diğer husus boya tadilatı yapılacak alanın ışık alıp almadığı, ışık almayan bir alana koyu renk boya kullanılması oldukça memnuniyetsiz bir çalışma ortaya çıkaracaktır.

Karşıyaka Boya Tadilat Dekorasyon Fiyatları

Karşıyaka boya tadilat dekorasyon fiyatları için piyasa yapan her müşterinin alacağı fiyat ayrıdır. Çünkü burada boya uygulama yapılacak alanın büyüklüğü esastır. Bazı müşterilerimiz komple evini boyatabileceği gibi sadece bir odasını da boyatmak isteyebilmektedir. Aynı zamanda alanın boya haricinde başkaca tadilat işlemi görüp görmeyeceği de önemli ayrıntıdır. Boya öncesinde kullanılacak astar, boyanın kalitesi, kullanılan boya için ekstra kullanılan görsel katmanlar hepsi ekstra fiyata etki eden unsurlardır. Bu nedenle boya tadilat konusunda fiyatı aslında müşteri seçimleri ile belirlemektedir. 1+1 daire boya tadilatı işçilik ve malzeme dahil 1099 TL’den başlayan fiyatlarla yapılırken, 70-90 m2 ‘lik 2+1 daireler için bu boya tadilat ücreti 1499 TL’yi bulmaktadır. 90-130 m2 evi olan müşterilerimizin de yine işçilik ve malzeme dahil ödeyeceği rakam ortalama 2199-2599TL’dir. Not: Bu fiyatlar sadece boş ve duvarları düzgün dairenın fiyatlar. Dairede yaşıyorsunuz ve duvarları alçi tamirat yapılması lazım fiyatlar değişir. Bizi arayın biz ücretsız keşıf yaparız ve net fiyatlar verırız.

Karşıyaka Boya Tadilat Dekorasyon Uygulası:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

hazır mutfak izmir
HAZIR MUTFAK

Son günceleme 2019-12-12

ev tadilat kredisi
Ev Tadilat Kredisi 2020

Son günceleme 2020-07-07

dekorasyon firmaları
İzmir Dekorasyon Firmaları

Son günceleme 2019-12-08

ARA