rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-02-02

İç Mimar Ev Tasarımı


İç mimar ev tasarımı konusunda hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ev tasarımı noktasında en hassas konu iç mimarın profesyonelliğidir. Bir tasarım ortaya çıkarılacağı zaman en ince ayrıntısına kadar her nokta hesap edilmelidir. Burada müşterinin de isteği doğrultusunda hareket eden iç mimar hedefe en yakın çalışmayı ortaya çıkaracaktır. Ancak bunu yaparken iç mimarlık noktasında dikkat edilmesi gereken hususları göz ardı etmeden hareket etmesi şarttır.

İyi bir İzmir iç mimar ev tasarımı çalışmasında özellikle dikkat etmesi gereken hususları vardır. Bu hususlara çalışmaya başlamadan önce değinilmesi gerekir.

İç Mimar Ev Tasarımı İçin Başarının Sırları Nelerdir?

Ev tasarımları konforlu yaşam alanları oluşturmak adına yapılan çalışmalardır. Genellikle hanımların ziyaret ettikleri yerlerden etkilenmeleri sonucu evlerini yenilemek istemeleri eşya değişiminden öteye gitmemektedir. Oysa ev tasarımı içerisinde eşya yenilemek en son etaptaki dokunuştur. Sadece görsellik noktasında tamamlayıcıdır. Burada esas amaç daha konforlu bir ev ortaya çıkarabilmektir. O halde gelin iyi bir iç mimar ev tasarımı konusunda başarının sırlarını beraber inceleyelim:

Ev tasarımı sırlarını

Planlı Giriş Şarttır

İç mimar ev tasarımı yaparken öncelikle iyi bir plan yapmalıdır. Ancak bu planlama sadece eşya değişimi değil ev sahiplerinin evdeki yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalar ortaya çıkarmalıdır. Bu sebeple yapılan planlamada adım adım yapılacak işler başta belirlenerek yola çıkılmalıdır. Özellikle ev sahibinin istekleri oldukça önemlidir. Klasik mi yoksa modern bir tasarım mı istiyor, minimal tasarımlardan hoşlanacak mı bu konuda bilgi sahibi olmak gereklidir.

Renk Seçimi Candır

Ev tasarımı konusunda alanın tamamında renk uyumu olması gereklidir. Tasarımı canlı kılacak modern bir görünüş için renk seçimi yerinde olmalıdır.

Zeminler Olmazsa Olmazdır

Zeminler için kullanılan zemin kaplama ürünleri ev dekorasyonunda en hassas dokunuşlardan birisidir. Eğer tasarımda bir bütünlük aranıyor ise burada tamamlayıcı parça kesinlikle zeminlerdir. Özelikle duvarlar ve mobilyalar uyum içerisinde olması kusursuz bir tasarım ortaya koyacaktır.

Tasarımın Vazgeçilmezi Duvarlardır

İyi bir İzmir iç mimar ev tasarımı içerisinde bir diğer önemli nokta duvarlardır. Tasarım için en uygun seçenek ne ise duvarlarda da o kullanılmalıdır. İster duvar kâğıdı isterseniz tasarıma uygun tonlarda duvar boyası bu sizin çalışmanızın bütünlüğü ile alakalı bir karar olacaktır.

Aydınlatma İle Tasarımı Ön Plana Çıkarın

Ev tasarımı için en önemli çalışmalardan birisi de aydınlatmalardır. Bu aydınlatmalar ile evin içerisinde kullanacağınız duvar kâğıdı ya da duvar boyasından mobilyalara kadar her şeyin rengi en güzel şekilde yansıtılacaktır. Aydınlatmalarda yanlış seçim tasarımınıza gölge düşürecek en önemli noktadır.

Mobilyalar Ev Tasarımı Konusunda Altın Dokunuştur

Ev sahiplerini oturdunuz dinlediniz. Klasik ya da minimal bir tasarımdan hangisine uygun karar verdiniz. O halde sıra mobilyalara geldi. Mobilya seçim de yine ev sahibinin tarzına göre belirlenmelidir. Spor konseptte bir ev için avangart mobilya kullanılması abes kaçar.

Ev Tekstili Konusunda Uyum Şarttır

Geldik son püf noktasına… Ev tasarımı konusunda kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi etkileyen bütünlük olacaktır. Bir evde en önemli bütünleyicilerin başında perdeler ve halılar gelir. Bu noktada yine ev için seçilen model öne çıkar. Klasik bir tasarım için seçilen bir perde spor tasarımlara asla uymayacaktır.

Sizde iç mimar ev tasarımı konusunda profesyonel yardım almak istiyorsanız, Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

İç Mimar Ev Tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

iç mimar çizimleri
İç Mimar Çizimleri

Son günceleme 2019-11-25

komple ev tadilatı izmir karşıyaka
Komple Ev Tadilatı İzmir Karşıyaka

Son günceleme 2019-12-20

veteriner iç mimar izmir
Veteriner İç Mimar İzmir

Son günceleme 2020-02-14

ARA