rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-02-08

Banyo Tadilatı İzmir Karşıyaka


Banyo tadilatı İzmir Karşıyakaişleri için faaliyet gösteren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık çalışma kapsamı hakkında bilgi verdi.

Banyo tadilatı çalışması ilk olarak banyoda hoşa gitmeyen görüntü sebebi ile ortaya çıkar. Ev sahiplerinin banyo içerisinde göze çarpan ilk alan yüzeyler olur. Yüzeylerde kullanılan fayansların açılması, derz dolgularında meydana gelen yıpranmalar, su geçiren zeminler kötü görüntüye sebep olur. Bunun yanında tavanlarda rutubet görüntüsü ya da dökülmeler hoş durmamaktadır. Duvar seramiklerinin uyumsuzluğu, armatürlerin kireçle kaplanmış olması, tesisatlarda yaşanan sıkıntılar oldukça can sıkıcıdır. Ev sahipleri tüm bu sorunlardan kurtulmak adına banyoları için tadilat çalışmaları yaptırırlar. Bunun için de iyi bir tadilat firması ile anlaşılması gereklidir.

Banyo Tadilatı İzmir Karşıyaka Çalışmaları

Banyo tadilatı İzmir Karşıyaka çalışmaları banyo büyüklüğü ve evin genel dekoruna göre değişmektedir. Banyolarda genellikle başlıca yapılan tadilat çalışmaları şu şekilde sıralanabilmektedir:

Banyo su tesisat hattı komple yenilenir. Bunun en önemli sebebi özellikle su kaçaklarının önlenmesidir. Su kaçağı olan noktalar tespit edilir ve hat yenilenir. Bu sayede yer seramikleri arasında ortaya çıkması olası su kaçakları engellenmiş olur.

Banyo tadilatı için diğer önemli husus iyi bir projedir. Klozet, duşakabin ve lavaboların konumları çalışmaya başlamadan önce tespit edilir. Banyo içerisinde uygun olan yerlere konulması için noktalar belirtilir.

Banyoda yer yüzeylerde seramik döşemeler yanında kayma ve suya karşı direnç konusunda başarılı epoksi zeminler kullanılmaktadır. Epoksi zeminler özellikle ıslak yüzeylerde hareket edebilme rahatlığını verecektir. Aynı zamanda temizleme kolaylığı sağlar. Aynı şekilde seramik yüzeylerde kullanılan renk ve desenler banyo geneline yön verecek seçimler olacaktır.

Duşakabin montajı seramik yüzeylerin tamamen döşenip kurumasından sonra yerleştirilir. Modern duşakabin sistemleri içerisinden seçilen en güzel model ile banyoda bütünlük sağlanır.

Banyo için bir diğer husus duvarlar ve tavandır. Banyo tavanlarında özellikle asma tavan ve spot aydınlatmalarının da sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Spot ışıklar alanı daha geniş ve ferah göstermek adına oldukça başarılı bir seçim olacaktır. Banyo içerisinde kullanılan renk ve modele uygun duvar rengi başarılı bir seçim olacaktır. Banyo içerisinde duvar kağıdı kullanımı pek de uygun değildir. Ancak çok geniş alana sahip banyolar için yine de başarılı bir çalışmaya ortaya koymaktadır.

Banyo tadilatı İzmir Karşıyaka banyo dolabı seçimi evin genel tasarım ve dekorasyonu ile genel olarak bağlantılı seçilir. Ev klasik bir dekora sahip ise banyo dolabı ve armatür seçimi de bu yönlü olacaktır. Ancak spor dekora sahip bir evde yine o yönlü bir banyo dolabı kullanılması daha uygun olacaktır. Seçilen banyo dolabı, alan içerisinde gerekli olan malzemelerin tam muhafazasını saklayabilecek şekilde olmalıdır. Kullanımı kolaylaştıran, pratik dolap sistemi ile banyonuzda kolaylık sağlayacak tasarımlar ortaya çıkartılır. Bunun yanında kullanılan armatürler de dekora uygun olmalıdır. Banyo aydınlatması tavan haricinde yine banyo dolabının olduğu alanda da kullanılarak şık bir görüntü oluşturulmaktadır. Tabi, banyo içerisinde yer alan çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi eşyalar için de muhafaza edici dolaplar yerini alabilmektedir. Bu tasarımların ortaya çıkışı sadece banyonun sahip olduğu alana bağlıdır. Tasarım fikrini genişletecek en önemli husustur.

Banyo tadilatı İzmir Karşıyaka için son dokunuş elbette ki banyo kapısıdır. Kullanılan kapı banyo için en uygun seçim olacaktır ancak kapandığı andan itibaren evin kalan kısmı ile de uyumlu olmalıdır.

İzmir Karşıyaka banyo tadilatı tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

ev iç mimari proje örnekleri
Ev İç Mimari Proje Örnekleri

Son günceleme 2020-10-01

veteriner iç mimar izmir
Veteriner İç Mimar İzmir

Son günceleme 2020-02-14

ARA