rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-02-11

Kuruyemiş Dükkanı İç Dekorasyonu


İzmir de Kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu tasarım modelleri kullanımda kolaylık ve şıklık hedeflenir. İşte bu sebeple birçok yeni modeller tasarlanır.

Kuruyemiş dükkanları, müşterilerin rahatça alışveriş yapmasını sağlayacak raflardan ve vitrinlerden oluşur. Bunun en büyük sebebi, kuruyemiş dükkanı içerisinde çok fazla çeşidin yer almasıdır. Gelen müşteri, birçok çeşit hakkında karar verirken karışıklık olmaması gereklidir. Bir dükkan dekorasyonu için önemli olan karışık düzeni ortadan kaldırmaktır. Başarılı bir kuruyemişçi dekorasyonu için de bu kuralı muhafaza etmek çok önemlidir. Ürünlerin hepsi küçük tanelidir. Bu sebeple tanelerin birbirine karışmaması ve dökülmemesi gereklidir. Çok fazla çeşidin olması kullanılacak kuruyemiş dolaplarının sayıca fazla olmasını gerektirir. Bu dolaplar cam kapaktan yapılır ki her ürün kendi alanında daha albenili dursun.

Dükkan içerisinde müşterilerin en çok talep edeceği bir diğer husus sıcak kuruyemiştir. Bunun için kuruyemişçi dekorasyonlarının en çok kullanılan bir diğer parçası ısıtmalı ve camlı kuruyemiş reyonlarıdır. Bu reyonlar ile müşteri hem kuruyemişi rahatça görür hem de sıcacık lezzetli ürünlerini satın almış olur. İşyeri sahibi için de dekorasyon çalışması yaptırmanın verimini toplama zamanı olur. Çünkü dükkan dekorasyonları için adım atılmasının sebebi satışlarda yüksek verimliliktir. Eğer daha fazla müşteri çekilmek isteniyorsa, başarılı bir iç dekorasyon çalışmasına mutlaka ihtiyaç vardır.

Kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu için bir diğer önemli husus mekan aydınlatmalarıdır. Mekan içerisinde kullanılan spotlar ürün dolaplarını ve reyonlarını en iyi şekilde aydınlatmak üzere tasarlanır ve kurulur.

Kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu için bir diğer önemli dokunuş yer yüzeyleridir. Yüzeyler her zaman temiz ve parlak görünmek durumundadır. Bu sebeple yüzey kaplama ürünü olarak seramik kaplamalar ya da epoksi zemin kaplama ürünleri kullanılmaktadır. Yüzeyler için seçilen dekoratif ürünler kesinlikle kolay temizlenebilir olmalıdır. Bu nedenle dekoratif yüzey kaplama olarak epoksiler oldukça isabetli bir seçim olacaktır.

Kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu için son önemli husus doğal görünümü korumaktır. Modern dükkan tasarımlarında doğallık öne çıkmaktadır. Kuruyemişin doğası gereği bu doğallık daha çok planı çıkarılır. Doğallık timsali olan nokta ise tavanlar olacaktır. Tavanlar ahşap yüzey kaplamalar ile kaplandığı vakit alan tam bir doğal yaşam alanı gibi görünecektir. Aynı şekilde dükkanın duvarları için de duvar kağıtları yine doğal görünümü yakalayacak desenlerden seçilmelidir.

İzmir de Kuruyemiş dükkanı iç dekorasyonu konusunda hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

yer doşemesi
Yer Doşemesi

Son günceleme 2019-08-23

iç mimar çizimleri
İç Mimar Çizimleri

Son günceleme 2019-11-25

emlak ofisi iç dizayn izmir
Emlak ofisi iç dizayn İzmir

Son günceleme 2020-05-16

ARA