rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-02-14

Veteriner İç Mimar İzmir


Veteriner iç mimar İzmir konusunda hizmet veren Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Veterinerlerin iç mimarisi olabildiğince sıcak bir ortama sahip olmalıdır. Veterinerlere ait unutulmaması gereken husus oranın da bir sağlık kurumu olduğudur. Hayvan sağlığı üzerine hizmet veren bu yerler, aynı hastaneler ve diğer kliniklerde olması gereken özelliklere sahip olmalıdır. Sağlık kurumlarının ortak özelliği hijyendir. Veterinerler de olabildiğince hijyenik olmak durumundadırlar. Hayvan sağlığı açısından tıbbi müdahale bu alanlarda yapılmaktadır. Hayvanlar için ortaya çıkan sağlık sorunlarına bu yerlerde cevap bulunur. Gerekirse cerrahi müdahale yapılır.

Veteriner iç mimar İzmir genelinde özellikle aranılan çalışmalardandır. Veteriner klinikler için en iyi tasarımları ortaya koyan iç mimarlar en çok tercih edilenler olmaktadır. İç mimar veteriner dekorasyonu çalışmalarında özellikle hizmet verilen sektöre uygun çalışmalar yapılır. Kullanılan bütün malzemeler bir veterinerin işine kolaylık sağlayacak nitelikte olmalıdır. İç mimar çalışması yapılmasındaki esas sebep hayvanlarını sağlık kontrolüne getiren kişilerin modern bir ortamda rahat etmelerini sağlamaktır. Evlerinin en kıymetleri üyelerini güvenilir ve şık bir klinikte sağlık kontrolünden geçirmek öncelikli tercihleri olacaktır. Bu nedenle veteriner kliniklerde dikkat edilmesi hususlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Veteriner klinik içerisinde amaçlarına uygun birimler oluşturulmak zorunludur. Evcil hayvanlar için bakım ünitelerinin yanında sokak hayvanları için de geçici alanlar oluşturulmalıdır.

Hayvanlar için cerrahi müdahaleye uygun ameliyathane vardır ve bu alanda dekorasyonun en önemli parçası yüzeylerdir. Yüzeyler ameliyathanelerde kullanılan elektriği absorbe eden epoksi zemin kaplama kullanılmaktadır.

Hayvan bakımı ve sağlığı için mamalar ve bakım ürünlerinin yer aldığı standlar bekleme salonunda yerini bulmalıdır. Bu tasarım çalışması ile gelen kişiler veteriner tavsiyesinde ürünleri daha iyi tanıma fırsatı yakalayacaktır.

Veteriner klinik ortamı içerisinde en çok dikkat çeken yine kliniğin içerisindeki temiz alandır. Hijyen öncelikle zeminlerde başlar ve her iç mimar bu özelliği dikkate alarak en uygun zemin kaplama ürününü seçer.

Tabi veteriner iç mimar İzmir çalışmalarında önemli olan bir diğer husus dekorasyonu tamamlayıcı tablolardır. Duvarlarda sevimli hayvanların yer aldığı tablolar ortama neşe katacak cinstendir.

Bir veterinerde özel bir bekleme alanının olması kesinlikle şarttır. Evcil hayvanını sağlık kontrolünden geçirmek isteyenler bu esnada belirli süre beklemek zorunda kalacaktır. Tabi onların da temiz ve hijyenik bir alanda bekleme yapmaları uygun olacaktır. Hayvan dünyasına ait bilgiler içeren dergiler, broşürler hemen dinlenme salonundaki standlarda yerini alabilir. Klinik kayıt işlemi için modern bir banko tasarımı da çok yerinde olacaktır.

İzmir de iç mimar veteriner klinikler tasarımları:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Konsept Cafe Tasarımları
Konsept Cafe Tasarımları

Son günceleme 2020-12-16

dükkan tasarımı
Dükkan Tasarımı

Son günceleme 2019-12-16

tadilat teklifi
Tadilat Teklifi Örneği

Son günceleme 2020-04-28

ARA