rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-02-17

Dekorasyon Firmaları İzmir Karşıyaka

dekorasyon firmaları izmir karşıyaka

Dekorasyon firmaları İzmir Karşıyaka da yaşam alanlarınızı farklılaştırmakta ve güzelleştirmektedir. İç mimarlık ve mobilya imalatı gibi ev ve iş yerlerinizi özelleştirecek her konuda profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak İzmir ve çevresinde en güvenilir ve kaliteli dekorasyon işlerini yürütmekteyiz.

Her insan yaşam alanlarının kendine özgü ve huzur verici olmasını ister. Hayallerinde ki ev veya iş yeri alanlarında ki tasarımları hayata geçirmek ister. Hayallerin gerçeğe dönüşebilmesi için profesyonel bir desteğe başvurmak çok önemlidir. Dekorasyon firmaları İzmir Karşıyaka da hayal ettiğiniz ev ve iş yerleri için profesyonel ekibiyle sizlere mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Ev tadilatı, dubleks daire tadilatı, ofis tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, villa tadilatı, saray tavan işleri ve mobilya tasarımı gibi birçok alanda hizmet verilmektedir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak yaptığımız işler hakkında detaylı bilgileri ve fotoğrafları sitemizde inceleyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz işler yapabileceğimiz işler için referans niteliğinde örneklerdir. İstek ve zevklerinize göre her konuda yardımcı olabilmekteyiz.

Aklınızda daha iyi yer edinmesi için firmamızdan alabileceğiniz hizmetler hakkında bilgilere aşağıda ki başlıklarda yer verilmiştir.

İç Mimarlık

İç mimarlık, hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını tasarıma ve sonrasında da gerçek hayata geçirmenizde yardımcı olan bir meslek dalıdır. Her insan kendini özel hissedeceği alanlara sahip olmak ister. Herkesin tercih ettiği kalıpların ve tasarımların dışına çıkmak ister. İşte bu isteklerinize cevap vermek için iç mimarlık alanında en profesyonel kişilerle çalışıyoruz. Sitemizde yer alan tamamladığımız iç mimarlık projelerini inceleyerek daha güvenilir fikirlere sahip olabilirsiniz.

İç mimarlık projelerinde kaliteli bir ekiple çalışmaktayız. Bu sayede yaşam alanlarınızda istediğiniz konforu ve özgünlüğü siz değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz.


dekorasyon firmaları izmir karşıyaka

Ev Tadilatı

Evler zaman içinde yıpranabilir ve hasar görebilir. Bu yıpranmalar göze hoş gelmediği gibi kullanım esnasında da sıkıntılar oluşturabilir. Ev tadilatının profesyonel ustalar tarafından yapılması sağlam iş için önemlidir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak en kaliteli ekipler ve ekipmanlar ile evlerinizi tadilat edebiliyoruz. Ev tadilatı ile ilgili tamamlanan projelerimize sitemizin ilgili bölümünden bakabilirsiniz.

Mutfak Tadilatı

Mutfak, özellikle hanımlar için evin en değerli alanlarından biridir. Mutfağın kullanışlı ve şık olması her kadının hayalidir diye düşünüyoruz. Bu hayallerine sahip olmakta her birinin hakkıdır. Modern mutfak tadilatı dolaplardan fayansa, duvarlardan tesisatlara kadar geniş bir ustalık gerektiren tadilatları içermektedir. Ustalarımız, istekleriniz doğrultusunda sizlerin hayalini kurduğu mutfağa kavuşmanız için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Tamamlamış olduğumuz mutfak tadilatı projelerine sitemizin ilgili bölümünden ulaşabilirsiniz.

Banyo Tadilatı

Banyolar evlerin ferahlık alanı olarak değerlendirilebilir. Banyonuzda aradığınız ferahlığı yapacağınız tadilatla ve değişikliklerle sağlayabilirsiniz. Fayans seçiminden duşa kabin fikirlerine, küvetlerden lavabolara kadar her detayda firmamız sizleri bilgilendirmektedir.

Mobilya İmalatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak mobilya tadilatları işinde ustalaşmış çalışma arkadaşlarımız tarafından itinayla yapılmaktadır. Mutfak dolapları ve diğer mobilyalarınız tarafımızdan hem tadilatı hem de yeni tasarımları yapılabilmektedir.

Saray Tavan İşleri

Evlerinde zengin ve ışıltılı bir tavan görmek isteyen müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Mimarlarımızın tavanınıza uygun tasarımı ve ustalarımızın kaliteli işçiliği ile düşlediğiniz tavan işlerini verebilmekteyiz.


dekorasyon firmaları izmir karşıyaka

Villa Ve Ofis Tadilatı

Villalarınız da ve ofislerinizde değişim ve tadilat yapmak istediğiniz her alanda hizmet verebilmekteyiz. Dekorasyon firmaları İzmir Karşıyaka da villa ve ofislerinizde istediğiniz tadilatı yapabilmektedir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık yaptığı projeleri ile sizlere kaliteli örnekler sunmaktadır. Bu örneklere sitemizden ulaşabilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021
Bina Ev Dekorasyonu Ne Kadar Tutar 2021

Son günceleme 2021-05-21

tadilat teklifi
Tadilat Teklifi Örneği

Son günceleme 2020-04-28

karşıyaka iç dekorasyon firmaları
Karşıyaka İç Dekorasyon Firmaları

Son günceleme 2020-01-21

ARA