rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-07-01

İzmir Boya Badana

İzmir boya badana işleri özellikle bahar mevsiminde yaz ayını İzmir’de geçirecekler için oldukça önemlidir. Temiz ve bakımlı bir ev ile tatili muhteşem şekilde geçirmek büyük keyif verecektir. Boya badana işleri konusunda her evin ihtiyacı ayrıdır. Evlerin genel fiziki durumları, yapılan boyama işleminin süresi çalışma kapsamına etkendir. Evde rutubet olup olmaması, duvarların sağlamlığı ve bakımı oranınca işlem yapılır. Boya badana işleri için yardım almaya karar verdiyseniz mutlaka belirli kriterler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

İzmir Boya Badana Ustası

İzmir boya badana ustası seçerken öncelikle işindeki profesyonelliğe bakılmalıdır. İşinde profesyonel usta işini zamanında eksik bitirip teslim eder. Profesyonel firmalar, işinde tecrübeli ustalar ile çalışarak bu konuda isimlerinden söz ettirmek isterler.

Boya badana işini yapacak usta öncelikle evde rutubetli alanları kazınmasını duvarda oluşan engebeli alanların düzeltilmesini sağlar. Duvarın badana işlemi bittikten sonra seçilen renkte boya ile boyanır. Ev ve iş yeri dekorasyon işlemi için boya oldukça önemlidir. Özellikle uygulamasındaki başarı dekorasyon için gereklidir. Evin tamamı ile uyumlu renklerin seçilerek uygulanması gereklidir. Boya ustası ev ya da işyerinde uygulama yaparken temiz bir çalışma sergilemek durumundadır. Boya yaparken evin kalan kısmını boya yapması büyük sıkıntı oluşturacaktır. Burada önemli olan ev sahibinin kısa sürede temiz bir çalışma ile evini yenileyebilmesidir.

İzmir Boya Badana Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

İzmir boya badana firması seçerken ilk dikkat edilmesi gereken husus, anlaşma metnidir. Anlaşma içerisinde yapılacak işlemler tek tek belirtilmesi gereklidir. işi alan firma verdiği sözleri yerine getirmelidir. Sözleşmede boya badana işine başlayacağı gün ve işi bitirme günü açıkça belirtilmelidir. bu husus evi için boya badana yaptıracak kişinin oldukça önemsediği bir konudur. Nedeni ise buna benzer tadilat çalışmaları için ev sahipleri genelde izin almak durumunda kalır ya da belirli süreliğine il dışından gelmek durumunda kalmaktadır. Ustanın verdiği tarih aralığı bu nedenle önemlidir. Daha önce yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmadığınız ustalarla bu nedenle anlaşmanız uygun olmayacaktır. Boya badana işini yaparken hangi malzemeleri kullanacağı, kullandığı malzemelerin markasını belirtmesi de önemlidir. Bunlar fiyata direk etki edecek hususlardır.

İzmir Boya Badana Fiyatları 2019-2020

Boya badana fiyatları 2019-2020 için belirlenen aralık evin genişliğine göre değişmektedir. 1+1 evlerin ortalama boya badana fiyatı 400-700 TL aralığındadır. 2+1 ev boya badana fiyatları ise 700-1000 TL arasındadır. Yine bölgede 3+1 dairelerde istenilen boya badana fiyatları ise 1000-1400 TL arasındadır. Burada fiyatların değişmesi yapılan işin çeşitliliğine göre değişecektir. Örneğin bazı evlerde hiç rutubet olmayabilir bu evin tek ihtiyacı boyadır. Kolay bir hazırlık aşaması ile boya işlemi yapılabilir. Ancak bazı evlerde rutubet ve benzeri sebeplerle duvar hasar görmüş olabilir. Öncelikle duvarın alçı yardımı ile düzleştirilmesi ve dolgu işleminin tamamlanması gerekmektedir. Bununla beraber tavan kısmında boya isteyen ve istemeyen müşteriler olacaktır. Yine tavan boyası fiyata etki edecek unsurlardan birisidir. Kullanılan boya markası fiyata direk etki eden faktörler arasındadır. İşyeri için orta kalite boya istenmesi muhtemel olan durumlarda müşteri evi için A kalite boya kullanılmasını isteyebilir.

Siz de boya badana işleri için profesyonel almak istediğiniz takdirde Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

izmir boya badana
İzmir Boya Badana

Son günceleme 2020-07-01

karşıyaka boya tadilat dekorasyon
Karşıyaka boya tadilat dekorasyon

Son günceleme 2020-01-30

ARA