rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-07-07

Ev Tadilat Kredisi 2020

Ev Tadilat Kredisi 2021 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev tadilat kredisi son dönemlerde en çok araştırılan konulardan birisidir. Ev tadilatı her evin ihtiyaçları arasında yer alır. Günümüzde tadilat çalışmaları maliyet olarak oldukça ciddi rakamlarla yapılabilmektedir.

Ev tadilatı yaptırmak isteyenler için etken sebeplerden birisi evlerini yenilemek yerine ev alamamasıdır. Yükselen konut kredi faizleri ile beraber insanlar evleri eskise bile yeni bir eve geçemez ve yeni ev satın alamaz hale gelmişlerdir. Hal böyle olunca ev sahipleri evlerinde köklü tadilat çalışmaları yaptırmaktadırlar. Ancak tadilat fiyatları da malzeme fiyatlarının yüksekliği ya da günümüz şartları düşünüldüğünde oldukça yüksek rakamlarda seyretmektedir. Evlerde yaşanabilir bir alan oluşturmak ve ferah yaşam seviyesini yakalamak için tadilat çalışması şarttır. Evin bir kısmını tamir etmenin yanında tamamını da tadilata almak gerekebilir. Komple ev yenilemesi ve tadilat çalışmaları için kullanılması gereken bütçe yapılan çalışmanın kapsamına göre değişecektir. 10 bin TL ve üzerine olan rakamlar için kişiler kredi kullanma yoluna başvurmaktadır. Kredi yolu ile maliyeti karşılamak isteyenler için bankaların nasıl başvuru kabul ettiği ve hangi rakamlarda tadilat kredisi kullandırdığını ayrıntılı şekilde bilmek gereklidir. İşte bu konuda herkesin ayrıntılı şekilde bilmesi gereken detaylar aşağıdaki gibidir:

Ev Tadilat Kredisi Nasıl Alınır?

Ev tadilat kredisi nasıl alınır diye merak eden ev sahipleri için her banka ayrı koşul sunmaktadır. Evinizde ya da bahçede ne değişiklik ya da tadilat yapılacaksa buna mimar karar verir. Bu karar ve plana karşılık bir bütçe belirlenir. Bu maliyet işini banka ev sahibi yerine öder. Bankalar ödeme konusunda farklı vadelerle tüketici ya da ihtiyaç kredisi adı altında finans sağlamaktadır. Vade konusunda bankaların bir kısmı 12 ay, bir kısmı 24 bazıları ise 36 ay vadeye kadar yardımcı olmaktadır. Bu sayede ev sahipleri tadilat maliyetini kolayca temin etmenizi sağlamaktadır.

Tadilat Kredisi Veren Bankalar

Tadilat kredisi kullanmak isteyenler için her banka ayrı bir uygulama kullanmaktadır. İhtiyaç kredileri arasında çeşitli kampanyalar ve ödeme koşulları ile evinde tadilat yaptırmak isteyenlere fırsat sunmaktadır. Hal böyle olunca bankaların kullandırdığı kredi şartları sıklıkla incelenmektedir. İşte tadilat yapacaklar için kredi kullandıran bankalar ve faiz oranları:

Vakıfbank Tadilat Kredisi

Vakıfbank tadilat kredisi ile evinizde istediğiniz her türlü tadilatı kapsamlı şekilde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan kredi tutarını belirterek gerekli hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. 12 ay vade ile kullandırılan kredi ile evinizi baştan sona yenilemeniz mümkündür.

Odeabank Tadilat Kredisi

Odeabank tadilat kredisi ile vatandaşın evini yenilemesi için gerekli yardımlar sağlanıyor. 1,78’den başlayan kredi faiz oranı ile evini baştan sonra tadilata almak isteyenlere olanak sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Tadilat Kredisi

Ziraat Bankası tadilat kredisi ile evlerinizi yenileme imkanı 12 ay vade ile sunulmaktadır. Bu sayede evinizin iç dekorasyonu ve komple ev tadilat çalışmalarını rahatlıkla yürütebilmeniz için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Türkiye Finans Tadilat Kredisi

Yaşadığınız ev ile ilgili bütün bakım giderlerini karşılamanız için eğer nakit ihtiyacı yaşıyorsanız Türkiye Finans tadilat kredisi kullanmanız çözüm olacaktır. 1,39 faiz oranları ile kullanacağınız kredi sayesinde daha konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmeniz mümkün.

Siz de ev tadilat kredisi kullanmadan önce en doğru tadilat maliyetini almak üzere Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

emlak ofisi iç dizayn izmir
Emlak ofisi iç dizayn İzmir

Son günceleme 2020-05-16

karşıyaka iç mimarlık ofisleri
Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri

Son günceleme 2020-01-07

dubleks ev tadilatı
İzmirde dubleks ev tadilatı

Son günceleme 2020-04-10

ARA