rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-08-25

Bucada Anahtar Teslim Tadilat


Bucada anahtar teslim tadilat işleri özellikle yaz aylarına girmeden sıklık kazanır. Tatilcilerin daha konforlu ve modern bir yaşam alanı içinde keyifli bir tatil yapma isteği tadilat çalışmalarını hızlandırmaktadır.

Anahtar teslim tadilat işleri; uzun vadede başarılı sonuca varabilmesi için kesinlikle profesyonel tadilat firmaları tarafından yapılmalıdır. Özellikle ev ve işyerleri için komple tadilat işlerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Buca, İzmir genelinde en çok nüfusa sahip ve aynı zamanda modern yaşam alanlarının en çok ön plana çıktığı yerlerdendir. Tadilat çalışmasında tek amaç eskiyen yerlerin yenilenmesi değil, aynı zamanda daha modern yaşam alanlarının da ortaya çıkarılmak istenmesidir.

İşte bu sebeplerle anahtar teslim tadilat işleri için mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir:

1- Bucada Anahtar Teslim Tadilat Fiyatlarına Etki Eden Etkenler

Anahtar teslim tadilat yaptırmak isteyen hane sahipleri öncelikle fiyat teklifi almalılardır. Bunun için anlaşma sağlayacakları tadilat firmasının referans çalışmalarını görerek işe başlamak en doğrusu olacaktır. Anahtarı teslim alınca kötü sürprizlerle karşılaşmamak için kesinlikle işinde profesyonel firmalar ile çalışmak ve öncelikli olarak onlardan fiyat teklifi almak gereklidir.

Fiyat teklifi alırken; sunulan tekliflerde fiyat dahilinde hangi kalem işlerin belirtildiği önemlidir. Verilen fiyat haricinde ekstra maliyet çıkarılması komple tadilat işlerinde sorun teşkil edecektir. Anahtar teslim tadilat yapılacak yerin büyüklüğü, odaların sayısı, hangi marka malzeme kullanılacağı ya da ne kadar süre çalışma yapılacağı direkt fiyata etki eden unsurlardır.

2- Bucada Anahtar Teslim Tadilat Sözleşmesi

Bucada Anahtar Teslim Tadilat işi için fiyat teklifi aldınız ve işe başlayacaksınız. Ancak bu aşamada Ölmez Dekorasyon& İç Mimarlık olarak sizlere önemli tavsiyelerimiz olacaktır.

Öncelikle fiyat konusunda anlaştığınız firma ile mutlaka tadilat sözleşmesi imzalamalısınız. Bu sözleşme iki taraf için de çalışmayı garanti altına alacak bir çalışmadır. Anahtar teslim tadilat işinin tüm detayları süre, fiyat, çalışacak personel sayısı ya da kullanılacak malzeme çeşidi markası ile açıkça bu sözleşmede yer almalıdır. Bu sayede tadilat işleri yapan firmalar tarafından yaşatılan maduriyetler ortadan kaldırılmış olacaktır.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

banyo dekorasyonu ürünleri
Banyo Dekorasyonu Ürünleri

Son günceleme 2020-09-16

tadilat dekorasyon
Tadilat Dekorasyon

Son günceleme 2019-08-09

ARA