rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Tadilat nedır?

Tadilat nedır?Yaşam alanlarımız olan evimizde ya da ofisimizde bir takım değişiklikler yapma girişiminde bulunup tadilat işlerine girişebiliriz. Kafamızda düşündüğümüz ve yapmayı planladığımız projeler bizlere daha iyi bir konfor alanı sunacak ise tadilat işlerinin zorluğundan niçin korkalım? İşinin ehli alanında profesyonel bir şekilde çalışan proje ekipleri ile birlikte tadilat işlerini planlamak ve tamamlamak gayet kolay olacaktır.

Evimizde görmekten sıkıldığımız mutfak dolapları, duvar renkleri ya da zemin döşemesi zamanla bizi değişikliğe zorlayan tadilat işlemlerinin başında gelmektedir. Yapılması planlanan bu işlemler aslında çok komplike olmayıp, işinin ehli ustalar ile kısa sürede bitirilecek ve ortaya harika konfor alanları çıkacak dönüşümledir.


tadilat

Ev Tadilat


Yaşadığımız evlerimiz günün tüm stresini atmamıza yardımcı olan ve bizlere rahat, güvenli bir yaşam alanı sunan mekanlardır. Zaman zaman evlerimizden sıkılırız ve çok çeşitli ev tadilatı işlerine kalkışırız. Mutfağımızı yenilemek isteriz, salonumuzu baştan yaratmak isteriz ya da yatak odamızın dizaynını tümüyle değiştirebiliriz. Yıkandığımız banyo ya da tüm çalışmalarımızı yaptığımız çalışma odalarımız yılların verdiği atmosferi ile bizi sıkabilir. Ufak değişiklikler yapmak ya da köklü çalışmalar yürütmek hem beden sağlığımıza hem de ruh sağlığımıza oldukça iyi gelebilir. Vücudumuza iyi gelecek bu değişiklikleri yapmak öncelikli olarak bir takım bütçe ayırmak işlemi ile mümkün olacaktır. Yapmayı düşündüğümüz tadilat işleri değişik boyutlarda nakit ihtiyacını da beraberinde getirecektir.

Mutfak dolabımızı modern bir dolap ile değiştirmek bize ortalama olarak proje çizimi ile beraber belli bir mali planı ortaya çıkaracaktır. Banyo dolaplarımızdan veya fayanslarından sıkıldığımızda bunların yeni ve modern bileşenleri ile değişimini sağlamak bizlere zaman ve nakit kaybı yaşatacaktır. Peki bize bu kadar kayıp yaşatacak tadilat işlemlerine niçin bulaşmak isteriz? Cevabı çok basittir. Değişiklik yapma dürtüsü...

Evlerimiz ve çeşitli yaşam alanlarımız tıpkı insanlar gibi yaşlanmakta ve aynı dekorasyonda durdukça zamanla ruhsal olarak insanları hasta yapmaktadır. İnsanlar da bu yaşam alanları içerisinde gün geçtikçe birtakım değişikliğe gitmek isterler. Yapılması planlanan tadilatlar ve çeşidi dekorasyon işlemleri insan ruhuna bir nebze de olsa iyi gelecektir.


tadilat

İşyeri Tadilat

Geçimimizi sağlamak için para kazandığımız ofisimiz veya iş yerlerimiz zaman zaman eski atmosferini kaybeder ve bizi can sıkıntısı ile baş başa bırakabilir. Bu gibi durumlarda hiç vakit kaybetmeden tadilat işlemlerine başlamak her ne kadar bizi mali açıdan zora soksa da psikolojimize iyi gelecektir. Yepyeni tasarımlar, yeni dekorasyonlar içimizin açılmasına ve yeni işler için inovatif projeler üretmemize katkı sağlayacaktır.


Tadilat Yapmanın Önemli İpuçları

Öncelikli olarak tadilat işlemlerine başlamadan bir takım plan ve bütçe ayarlaması yapmak sizlerin yararına olacaktır. Yapılması planlanan iş ve ayrılması gereken para birbiriyle korele olmalıdır. Böylece işler tamamlandıktan sonra çıkacak ek masraflar için hazırlıklı olursunuz.

Tadilat yapmayı düşündüğünüz alanda kullanacağınız eşyalarınızın üzerini şeffaf bir naylon veya herhangi bir örtü ile kaplamanız tadilat esnasında onlara zarar gelmesini önleyecektir. Kirlenmesini istemediğiniz alanları bu şekilde koruyabilirsiniz. Bu aşamaları hallettikten sonra artık kendinizi daha iyi hissetmek için tadilat işlemlerine en kısa zamanda başlayabilirsiniz.

Aklınızda düşündünüz tasarımlar ve birlikte çalıştığınız tadilat ustalarının ortaya çıkardıkları işler arasında ufak da olsa bir takım farklılıklar meydana gelebilir. Böyle durumlara mahal vermemek için önceden proje ekibi ile birlikte küçük bir toplantı gerçekleştirebilir ve istediğiniz tüm şartları maddeler halinde bir sözleşme formunda kağıda dökebilirsiniz.

Konfor alanınızı eski stilinden tamamen ayırıp yepyeni bir yaşam alanına dönüştürmek hayatınızda verdiğiniz en iyi kararlardan biri olabilir.


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

tadilat inşaat
Tadilat ve inşaat

Son günceleme 2019-10-02

iç Mimarlık Fiyatları
İç Mimarlık Fiyatları

Son günceleme 2019-09-05

tadilat dekorasyon
Tadilat Dekorasyon

Son günceleme 2019-08-09

ARA