rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-12-16

Konsept Cafe Tasarımları

Konsept Cafe Tasarımları

Konsept cafe tasarımları özellikle gıda sektörü masalı işletmelerde müşterinin ilgisini çeken ve beğeni toplayan en önemli dokunuşlardır. Cafe açmak isteyenler ve var olan mekana renk katmak isteyenler için en başarılı seçimler tüm dünyaca kabul görmüş tasarımlardır.

Konsept cafeler, her kesimin özel ilgi alanına uygun tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Bu mekanlarda amaç öncelikli olarak aynı zevklere sahip kişilerin bir arada beğeni ile vakit geçirmesidir. Rock konseptli bir cafe sadece rock müzik sevenlere hitap ederken, Retro sevenlerin tercihi de bu yönde tasarlanmış bir cafe olacaktır.

İşte, masalı gıda işletmelerinin tamamında bu hitap özellikle müşteriyi çeken güç olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi hal böyle olunca, işletme sahipleri masraftan kaçmadan mekana özel tasarımlar yaptırmak ister ve bu yönde yıllık kazanç ortalamalarını yükseltmek isterler.

Peki en çok tercih edilen konsept cafe tasarımları hangileridir:

En Çok Tercih Edilen Konsept Cafe Tasarımları

Her işletme sahibinin öncelikli hedefi sahip olduğu mekanının daima en çok ilgi gören ve en çok kazandıran mekan olmasını ister. Bu yönde mutlaka ilk atılması gereken adım müşterilerin en çok ilgi duydukları mekan çeşitlerini tespit etmektir. Bu konuda başarılı bir dekorasyon firması ile çalışmak en başarılı seçimlerden birisi olacaktır. Peki tasarım firmalarının size sunacağı ya da sizin talep edeceğiniz muhtemel tasarım fikirleri hangileridir? İşte en çok ilgi çeken cafe tasarım fikirleri:

Konsept Cafe Tasarımları

1- Sanatsal Cafe Tasarım Fikirleri

Özellikle sanat severler için vazgeçilmez mekanlar başında sanatsal cafe konseptleri gelir. Sanat severlerin bir arada bulunurken zevk aldıkları bir mekan oldukça dikkat çekici olacaktır.

2- Botanik Cafe Tasarımları

Botanik cafe tasarımları, yeşil sever ya da yeşil alana hasret olan herkese en güzel cafe konseptidir. Yeşil bir bahçede çay kahve yudumlarken edilen sohbetin tadına doyum olmayacağını bilen her işletmecinin mutlaka ilk tercihlerinden birisidir.

3- 80’ ler 90’ lar Konsepti

Tabi bir de geçmişe tutkulu şekilde bağlı olan kişileri de unutmamalı. İlla ki bir cafe tasarımı seçecekseniz mutlaka Retro seçimi yapmayı düşünmelisiniz.

4- Graffiti Cafe Tasarım Fikirleri

Cafeler sıklıkle genç kesime hitap eder ve gençliğe hitap eden tasarımlar her daim en dikkat çekicileridir. Bu durumda graffiti hayranlarını da cafe konseptlerinde unutmamak gereklidir.

5- Hayvansever Cafe Tasarım Fikirleri

Evcil hayvanıyla özgür şekilde birilerinin rahatsız olduğunu izlemeden cafe de sohbet imkanı sunan tasarımlardır.

6- Kitap Cafe Konsept Tasarımları

Konsept Cafe Tasarımları

Cafede çay içerken sessizlik ve kitaplar olsun diyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Son dönemlerin en çok tercih edilen kafe türlerinden birisi de kesinlikle kitap kafe olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık konsept cafe tasarımları konusunda en modern çizgide sizler için mekanlarınızı yenilemektedir. Bizimle irtibata geçmeden karar vermeyinDikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

eski evi yenileme
Eski evi yenileme

Son günceleme 2019-09-14

Bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021
Bina Ev Dekorasyonu Ne Kadar Tutar 2021

Son günceleme 2021-05-21

İç Mimarlık 3D Görselleştirme
İç Mimarlık 3D Görselleştirme

Son günceleme 2021-01-26

ARA