rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2020-12-22

İç Mimar Ünvanı

İç mimar ünvanı

İç mimar ünvanı her ne kadar herkesçe aşina olunan bir kavram olsa da detayları fazlaca bilinmemektedir. İç mimarın asli işi ve detayları nelerdir bir mimarın sorumlulukları ve iş çerçevesi nedir sorusunun cevabı önemlidir.

Tadilat ve dekorasyon çalışmalarında özellikle anlaşmazlıklar vuku bulduğunda kişi direkt iç mimarı sorumlu tutma gereksinimi duyar. Oysa iç mimarın sorumluluğu dışında gelişen bir olay da olabilir. Peki iç mimar kimdir? İç mimar ünvanı nasıl alınır? İç mimarlık çerçevesinde yapılan işlemler hangileridir?

İç Mimar Kime Denir?

İç mimar olmak için öncelikle mimarlık fakültesi mezunu olmak gereklidir. 4 yıllık lisans eğitimini başarılı şekilde bitiren mimarlar iç mimar ünvanı alırlar. Ancak iş bununla sınırlı değildir. Sonrasında Türkiye Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği ile birlikte çalışmalarını sürdürürler. Her mimarın kendi operasyon ekibi vardır. Bu ekip ile bütünleşen mimarın her çalışması ekibince eksiksiz şekilde okunabilir.

Mekan tasarımı yaparken gerekli olan malzemenin miktarını ve türünü alanı boyutlandırdıktan sonra tespit eder. Alana en uygun seçimleri yapar.

İç mimar alanı tasarlarken ya da yeniden dekore ederken maksimum seviyede fayda sağlanacak şekilde bir organize etmek durumundadır. Ancak bu şekilde başarılı bir sonuçtan söz edilebilir. Maksimum seviyede aranılana cevap veren her iç mekan tasarımında başarılı bir iç mimar dokunuşu olduğu söylenebilir.

Bir iç mimar, çalışmasını uygulama aşamasından önce müşterisinin taleplerini en ince ayrıntıya kadar dinlemeli ve gerekli notları almalıdır. Sonrasında profesyonel bilgisi ile harmanlayarak üst düzey verim alınacak şekilde projeyi hazırlar. Bu aşamada iç mimarlık ünvanı yanında iş tecrübesi ve profesyonellik şarttır. Tek başına ünvanın varlığı elbette yüzde 100 başarı demek değildir. İç mimarın bilgisini ve becerisini uygulama alanında üst düzey şekilde göstermesi oldukça önemlidir.

İç Mimar Ünvanı ve Profesyonel Dekorasyon Hizmetleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir ve çevresinde başarılı iç mimarlık hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu başarısını iç mimarlık konusunda isabetli projelendirme ve uygulamadaki profesyonelliğine borçludur. İç mimarlık hizmeti alırken başarıya ulaşmanın en önemli yollarından birisi işinde profesyonel bir firma ile çalışmaktadır. Bu noktada iç mimarlık ünvanı alan yeni mimar adaylarının da bu deneyimi kazanması yine köklü firmalar ile iş birliği yapması ile mümkündür. Uygulamada nasıl başarı sağlandığı, müşterinin taleplerine nasıl doğru cevap verildiği ancak bu şekilde isabetli şekilde öğrenilebilir. Siz de başarılı bir iç mimarlık ve tadilat hizmeti almak istiyorsanız Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

Konsept Cafe Tasarımları
Konsept Cafe Tasarımları

Son günceleme 2020-12-16

emlak ofisi iç dizayn izmir
Emlak ofisi iç dizayn İzmir

Son günceleme 2020-05-16

karşıyaka boya tadilat dekorasyon
Karşıyaka boya tadilat dekorasyon

Son günceleme 2020-01-30

ARA