rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

2021-05-21

Bina Ev Dekorasyonu Ne Kadar Tutar 2021

Bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021 yılı içerisinde hızla araştırılan bir konu oldu. ➠ Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık bu soruyu profesyonelce cevaplandırıyor!

Bina ev dekorasyonu özellikle ev yenilemesi ya da komple ev tadilatı işlerinde sıklıkla tercih edilir. Ev için yapılan tadilat sonunda ev sahipleri genellikle yeni ve modern bir yaşama alanı ister. Bu yüzden en çok hassas davranılan husus dekorasyonun nasıl yapılacağıdır. Ev sahipleri dekorasyon yapılmasını isterken mutlaka bütçesine uygun bir yenileme tercih edeceğinden her yıl bir ev dekorasyonu ne kadar tutar sorusu öne çıkar.

Ev dekorasyonu için birden fazla kriter vardır. Mekanın dış yapısı, bahçesinin olup olmadığı, peyzaja ihtiyaç duyulup duyulmadığı, binanın kat sayısı ve metrekaresi yapılacak dekorasyon çalışmasında fiyata etki eden unsurlardır.

Bina Ev Dekorasyonu Ne Kadar Tutar 2021 Fiyatları

Bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021 fiyatları özellikle İzmir ve yakınlarında en sık sorulan soru oldu. Bilhassa yaşanan İzmir depremi sonrasında hasar gören evler ya da depremin izlerini unutmak isteyen ev sahipleri ev dekorasyonu konusunda sıkça talepte bulunmaktadırlar. Bu sebeple fiyatlar konusunda detaylı bir bilgilendirme yapmak en doğrusu olacaktır.

Bina ev dekorasyonu oda bazında talep edilebildiği gibi komple ev tadilatı şeklinde de yapılabilmektedir. Bazı durumlarda ev sahipleri kendi maddi durumlarına göre her sezon bir oda yenileme şeklinde de dekorasyon çalışması yaptırabilmektedir. Bu nedenle Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık oda bazında yapmış olduğu bina ev dekorasyonu fiyatlandırması ile her bütçeye uygun projelerde yer almaktadır. Önemli olan müşterimizin evinin konforu için en doğru kararı verebilmesidir. Burada profesyonel bir iç mimarlık firması ile çalışmanın farkı gözle görülür şekilde ortaya çıkmaktadır.

İşte Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Bina Ev Dekorasyonu Fiyatları

Firmamız özellikle dekorasyon çalışması yaptırmak isteyen müşterilerine taleplerine en uygun şekilde bir çalışma sunmak için yaşam alanlarını sınıflandırmıştır. Burada evinizde öncelikle yenilemek istediğiniz alana direkt çalışma yapılabileceği gibi komple ev yenilemesi de yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu fiyatlarımız şu şekildedir:

1- Misafir Salon Dekorasyonu

bina ev dekorasyonu ne kadar tutar 2021

Salon dekorasyonu için gerekli olan tüm çalışmalar için 9800 TL - 22.500 TL aralığında fiyat teklifi sunmaktayız.

2- Yatak Odası Dekorasyonu

bina ev dekorasyonu ne kadar tutar

Yatak odası dekorasyonu için sunduğumuz teklif fiyatı 4000 TL - 12000 TL arasındadır.

3- Çocuk Odası Dekorasyonu

Lake mutfak modelleri

Çocuk odası dekorasyonu için ortalama fiyat teklif aralığımız 3500 TL - 7500 TL’dir.

4- Banyo Dekorasyonu

banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyonu için firmamızca sunulan dekorasyon bedeli 1500 TL - 2500 TL arasındadır.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

İç Mimarlık Fiyatları

Son günceleme 2022-05-18

Ev Dekorasyonu Kim Yapar

Son günceleme 2021-04-27

Karşıyaka İç Mimarlık Ofisleri

Son günceleme 2020-01-07

«Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık»
Türkiye, İzmir, Karşıyaka, Tuna Mahallesi. Cemal Gürsel caddesi.(Yalı CD.)No 116/1.
+9 (0537) 288-10-84
https://www.evdekortadilat.com/
başlayan fiyatlar 299.999TL - 599.999TL
ölmez dekorasyon & iç mimarlık

ölmez dekorasyon

Siteden içerik ve fotograf kopyalanması, kullanılması kesinlikle yasaktır.

2004 - 2022 ® Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

ARA