rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Tadilat Dekorasyon

Hepimiz zaman zaman evlerimizde veya yaşam alanlarımızda birtakım değişiklikler yapmak isteriz. Yeni bir hayata başlangıç ya da yeni bir iş heyecanı yaşantımızda bizleri tadilat dekorasyon işleri ile uğraşmaya zorlar. Bu esnada devreye Ölmez Dekorasyon ekibi olarak bizler girmekteyiz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlerin her türlü tadilat ihtiyacınıza karşılık verecek şekilde eğitimlerini tamamlamışlardır ve oldukça profesyonel çalışma sergilemektedirler.

Nefes aldığımız zaman zaman dinlendiğimiz evimizi ya da işlerimizi yürüttüğümüz ofisimizi, bizlerin yaşam tarzına uygun, bütün atmosferi değiştirmek üzere yaptığımız ve planladığımız tüm işlerde genel anlamda tadilat dekorasyon ifadesi kullanılır. Her türlü tadilat ve dekorasyon işlerinizi de güvenle yaptırabileceğiniz bir firma olan Ölmez Dekorasyon da her türlü proje desteğini ve seçeneğini sizlere sunacaktır.

İsterseniz bir tasarımcı ile birlikte dilerseniz de saf kendiniz tüm evinizi baştan aşağı yenileme uğraşı içine girebilirsiniz. Tüm konforunuzu etkileyen tadilat işleri tamamen bittiğinde stilinizi yansıtan bir yaşam alanı ve farklı bir doku ruhunuza iyi gelecektir.

Ev Tadilat Ve Dekorasyonu

Evinizin istediğiniz gibi dekore edilmediğini düşünüyorsanız ya da tarzınızı yansıtan bir yerde yaşamak size daha iyi gelecekse bu durumda evinizi komple baştan aşağı yenilemek ve dekorasyon tasarımını planlamak için zaman ve bütçe ayırmalısınız. Firmamız size en ekonomik ve en şık tasarımı sunacaktır.

Öncelikle yapmanız gereken iş evinizin her köşesini net bir şekilde keşfetmenizdir. Keşif işlemi tamamlandıktan sonra kafanızdaki planı hayata geçirmek için bir tadilat ustamız veya bir dekorasyon ekibmiz ile çeşitli görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Eviniz şu an için yaşanılır bir pozisyonda ve siz sadece birkaç küçük dokunuş yapmak istiyorsanız bunu ilgili iç mimarımız ile görüşmeniz sizin faydanıza olacaktır. Örneğin; salonunuza bir asma tavan yaptırmayı veya duvarların rengini komple değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Yapılacak tadilat veya dekorasyon işlemlerinin ekip arkadaşlarımız tarafından tasarlanması uzun planlar gerektiren bir süreçtir. İç mimarımızın çizeceği projeler ve ustalarımızın yapması gereken işler tamamlandığında bambaşka bir yaşamın kapıları sizlere aralanır.

Yapmayı düşündüğünüz tadilat ve dekorasyon işlerine belli bir bütçe ile başlanması gerekir. İşleri yaptıracağınız proje ekibimiz sizlere en başta tüm tadilat işlerinin ekonomik boyutunu dikkatli bir şekilde anlatacaktır. Bütçenizi ekonomik anlamda zora sokmayan ve kaliteli bir yaşam alanı sunan projeler, sizi her bakımdan ferahlatacaktır. Ölmez Dekorasyon olarak şirketimiz bu konuda oldukça hassas davranmakta ve tüm ihtiyaçlarınıza makul çözümler üretmektedir.

Ofis Tadilat Ve Dekorasyonu

Çalıştığımız iş yerleri zaman zaman bizi boğar ve bu durumda değişiklik yapmamız gerekebilir. Zihnimizde tasarladığımız bu değişiklikler tadilat ve dekorasyon işlemlerinin bütünü oluşturmaktadır.

Çalıştığımız masa sandalye stilleri ya da duvarların rengi farklı tasarımlarda olsun isteriz. Bunun için kaliteli bir tadilat dekorasyon ekibi ile çalışmak her zaman bize vakit ve nakit kazancı sağlayacaktır.

Tadilat Dekorasyon İşlerinin Tamamlanma Süresi

Ev ya da herhangi bir yaşam alanı tadilat ve dekorasyon işlemlerinin suresi, yapılacak işin nasıl planlandığına ve hangi konseptleri görmek istediğinize göre oldukça değişkenlik gösterir. Sadece duvarların rengini değiştirmek için boya yaptırmak ortalama olarak 2 iş gününü alırken, fayansları, parkeleri ve tüm dolapların değişimini sağlamak ortalama 10 iş gün ile 30 iş gün arasında zaman aralığına yayılmaktadır. Elbette bu tadilat ve dekorasyon süresi, çalışan ustaların ve ekibin tecrübesi, kondisyonuna da bağlıdır. Bizim firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız gerçekten işlerine sıkı sıkıya bağlıdır ve tüm işlemlerinizi en kısa sürede yerine getirecektir.

Ortalama 100 metrekare bir alan için planlanan komple tadilat suresi 25-35 iş gün gibi bir süreçtir. Bu rakam tabiki metrekare alanı arttıkça artış gösterecektir.

Genel Tadilat Dekorasyon İşlemlerinde Uygulanan Adımlar

Proje ekibimiz, iç mimarımız ve ustalarımız ile birlikte değiştirmeyi planladığınız alana yepyeni bir proje çiziyoruz. Tadilat esnasında yapılacak tesisat ustalarımız gerek elektrik gerekse su tesisatı olsun tüm sistemleri size tek tek sorarlar. Değişimini yapmak istediğiniz işlemleri bizlerle paylaşmanız gerekmektedir.

Zemin parkeleri, fayansları ya da farklı yapısı düşlediğiniz gibi bir boyuta kavuşarak farklı bir dokuya dönüşebilir. Duvar renginiz, mobilya ve dolaplarınız tamamı ile değişime ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumlarda nefes almanıza yardımcı olacak ve ruhunuza iyi gelecek küçük dokunuşlar sizi bambaşka bir atmosfer içine çekecektir.


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Tadilat Dekorasyon ilgili yararlı yazılar:

tadilat dekorasyon
Tadilat Dekorasyon

Son günceleme 2019-08-09

mutfak dekorasyonu
Mutfak dekorasyonu için fikirler

Son günceleme 2019-07-16

tadilat sözleşmesi
Tadilat Sözleşmesi Örneği

Son günceleme 2019-07-27

ARA