rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Komple Banyo Tadilatı

Komple Banyo tadilatı kalitenin yanında tecrübe ve her banyoya çözüm odaklı olması gereken bir dekorasyon işidir. Her banyonun kullanış açısında çözüm odaklı alabilmesi için değişik projelerden edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize birinci sınıf tadilat dekorasyon İzmir bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı da mutfak tadilatı gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Komple banyo tadilatı, bir ev için olmazsa olmazdır. İster kullandığınız evin, isterseniz yeni taşınacağınız evin banyosunu sıfırlayarak kullanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Burada ilk aklınıza gelen elbette evin banyosunu yenilemek olacaktır.

Bir banyo tadilat için ilk yenileme çalışması elbette su tesisatının yenilenmesi olacaktır. Su giderlerine giden hatlar açılır ve boruları yenilenir. Banyonun yenilendiğinin bir diğer göstergesi elbette yer ve duvar yüzeylerdir. Banyo çok fazla suya maruz kalacağı için yüzeylerde kir birikintisi olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Bu sebeple duvar ve yer yüzeylerde asla kir tutmayan ürünler kullanılmaktadır. Modern iç mimarilerde epoksi zemin kaplama ürünleri zemin kaplama konusunda oldukça başarılıdır. Suya karşı aşırı direnci ve kolay silinebilme özelliği sayesinde oldukça hijyeniktir. Fayans yüzeylere nazaran daha temiz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Duvarlarda da talebe göre duvar kağıdı ya da duvar boyası kullanılabilmektedir. Özellikle duşakabinin olduğu alanda suya dayanıklı yapı kullanılması oldukça önemlidir. Banyo dolapları, duşakabin veya jakuzi yenilenir ve ev sahiplerine teslim edilir. Komple banyo tadilatı ile baştan sona yenilenen bu özel alanlarınız size uzun yıllar kullanım kolaylığı ve modern bir görünüm sağlayacaktır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA