rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Restaurant Tadilatı

Karşıyaka Restoran Tadilatı

Karşıyaka Restaurant Tadilatı projesinde komple tadilat ile beraber mekanın iç dekorasyonu baştan aşağıya yenilenerek çok daha modern bir görünüm kazandırılmıştır. Devam...

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

İzmir genelinde restaurant tadilatı konusunda hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin misafirlerini en iyi şekilde karşılamasını sağlamaktadır.

Bir restaurant tadilatı için olmazsa olmazlar elbette iddialı bir iç dekorasyondur. Ancak bunun arka planında yer alan dikkat unsuru, tesisatından döşemesine kaliteli plan ve malzeme kullanımıdır. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, restaurantlarınızın modern ve şık görünüm ile sektörün önde gelen isimlerinden olmanız için en dikkat çekici tasarımları ortaya koymaktadır. Amacımız, iş ortaklarımızın iş hacminin artmasıdır.

Restaurantlar gıda hizmet sektöründe yer alan iş yerleridir. Bu nedenle yapılacak tadilat işlemi sonucunda en sağlıklı ve hijyenik alanlar oluşturulmaktadır. Bu bağlamda; restaurantlarda mutfak bölümü ve vitrin bölümü ayrı iki işleme tabi tutulur. Mutfak bölümünde yemeklerin hazırlanması noktasında su,elektrik ve havalandırma tesisatlarının yenilenmesi ve kusursuz çalışması oldukça önemlidir. Vitrin bölümünde ise duvarlarda duvar kağıdı kullanımı, yer yüzeylerde epoksi zemin kaplama ürünleri ile de en modern görünümler yakalanmaktadır. Mekan içerisinde albenisi yüksek bir dekorasyon ve hijyenin ortak sunumu ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA