rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Otel Tadilatı

Güzelbahce Otel Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z Devam...

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, hizmet verdiği bölgenin İzmir olması sebebi ile otellerin ilgi odağıdır.işinde profesyonel oluşu alanında sektör birincisi olmasını sağlamıştır. Büyük otellerin de özellikle otel tadilatı konusunda bizi tercih etmelerinin sebebi, güçlü referanslarımız ve çalışmalarımızdaki kalitedir.

Otel tadilatı işlerinde, otelin tamamında elektirk,su ve ısıtma tesisatları baştan sona yenilenir. Ortam kullanım alanları daha konforlu hale getiririlir ve daha modern bir çizgide dizayn edilir. Özellikle yer yüzeyler sağlık ve hijyenik, aynı zamanda kolay temizlenebilen yüzey kaplama malzemeleri ile kaplanır. Bununla beraber otel odaları, iş amacı ile gelen misafirlerin de kullanımına uygun dekore edilmktedir. Otellerin en çok iş amacı ile tercih edildiği İzmir’de odalarda kesinlik çalışma masası, dinlenme amaçlı koltuk ve TV ünitesi, konforlu bir yatak ile dekore edilmiş harika bir dekor olması şarttır. Bu şekilde bir tasarımı ancak işinde tecrübeli bir mimar ortaya çıkarabilir. Özellikle modern çizgiler ile etkileyici bir dekor oteller için olmazsa olmazdır. Ve otel tadilatı çalışmalarının çoğunda daha modern bir hava yakalanması amaçlanır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA