rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Hastane Tadilatı

Hastane tadilatı güvenlik, strelizasyon, ve T.S.E kurallarına uygun üretilmiş malzeme ve metaryel kalitesi isteyen ve herkezin yapamayacağı bir iştir.

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

İzmir Bölgesi’nde özel hastaneler ve tıp merkezleri (klinik- muayenehane) gibi işletmelerde yapılan tadilatlar diğer yerlere göre çok daha fazla dikkat istemektedir.

Sağlık alanında hizmet veriliyor olması, yapılacak tadilatın da ona göre özenli yapılmasını gerektirmektedir. Kan ile temasın söz konusu olduğu bu alanlarda yüzeyler çok önemlidir. Yüzey döşemelerini yenilerken en çok dikkat ettiğimiz husus; hijyen konusudur. Bunun için suya dayanıklı, leke tutmayan, özellikle ameliyathane ve labaratuvar gibi bölümlerde belirli ısı altında ve üstünde rahatlıkla kullanılabilen kaymaz zeminler tercih etmekteyiz.

Hastane tadilatı denildiğinde aynı zamanda ortak kullanım alanları hasta yakınlarının bekleme alanları havadar olacak şekilde dizayn edilmektedir. Hasta kayıt bankoları da yine kullanımı en pratik olacak şekilde tasarlanmaktadır. Hastane tadilatı yapılırken kullanılan dolaplar baştan sona yenilenmektedir. Bununla beraber hastane birimleri daha kullanışlı olacak şekilde yeniden düzenlenmektedir.

Hastane duvarları için seçilen boya rengi; insanların psikolojisini rahatlatacak renklerden seçilmektedir. Bu sayede sağlıklı, ferah, iç açıcı mekan ile hasta ve yakınlarını daha iyi karşılama amaçlanmaktadır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA