rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Cafe Pastane Tadilatı

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik. Devam...

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

İzmir ve çevresinde yoğun bir insan trafiğinin olması özellikle cafe tadilatı ve pastane tadilatı işlerinde ciddi arayışlara girilmesine neden olmaktadır. Sektörün genişliği ve rakip fazlalılığı her noktada daha iyisinin istenilmesine sebep olmaktadır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, mekanınızı rakiplerinizden çok ileri bir çizgiye taşıyarak müşteri potansiyelinizin de artmasını sağlayacak bir çalışma ortaya koymaktadır.

cafe tadilatı çalışmasında, alan özellikle müşterilerin yeme içme bölümünde daha yoğun bir işçilik gerektirmektedir. Kafelerde dekorasyon müşteri potansiyelini direk etkileyen faktörlerden birisidir. Bu nedenle cafe sahipleri iç mekan dekorasyonu konusunda çok dikkat çekici tasarımlar talep ederler. Bu tasarımlar için en başarılı ve dikkat çekici çalışmaları elbette Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık profesyonel şekilde hayata geçirmektedir. Bu sayede kafeniz her yaş grubuna modern şekilde hitap eden bir mekan haline gelecektir. Bu yönü ile elbette sektörün en iyisi olmanız kaçınılmazdır.

Pastane tadilatı çalışmalarına gelince, kafelerden farklı olarak bu işletmelerde hazır ürün satışı olduğu için mutlaka iyi bir sunum vitrini olması şarttır. Bu tadilat çeşidinde asla ihmal edilmemesi gereken nokta vitrin bölümünün dekoru ve konumlandırılmasıdır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA