rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

İşyeri Tadilatı

İşyeri içerisinde çok sayıda insanın barındığı ve yaptığınız işin önem ve kalitesini yansıtmada önemli bir rol üstlendiği için işyeri tadilatı kalite isteyen bir iştir.

Güzelbahce Otel Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z Devam...

Karşıyaka Restoran Tadilatı

Karşıyaka Restaurant Tadilatı projesinde komple tadilat ile beraber mekanın iç dekorasyonu baştan aşağıya yenilenerek çok daha modern bir görünüm kazandırılmıştır. Devam...

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik. Devam...

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

İzmir bölgesi genelinde iş yeri tadilat konusunda hizmet veren şirketimiz, alanında oldukça profesyonel çalışmalara imza atmaktadır. Hastaneler, oteller, kafeler, pastaneler, ofisler için en kullanışlı alanları sizler için tasarlamaktayız.

Ofis tadilat, cafe tadilat, pastane tadilat, otel tadilat, hastane tadilat, mağaza tadilatı, bar tadilatı, restaurant tadilat, dükkan tadilat, market tadilat çalışmalarında temel amaç, ortak kullanım alanlarının daha verimli hale getirilmesi, eskiyen yerlerin daha modern bir görünüm kazanması ve daha dikkat çekici hale getirilmesidir. İşyeri tadilatlarında yer yüzeylerinden duvarlara, kapılardan tavanlara, tesisat hatlarından iç dekorasyona kadar her noktada tecrübeli ekibimiz ve iç mimarımız ile hizmet vermekteyiz.

İş yeri tadilat işlemlerinde mutlaka amaca uygun bir tasarım ortaya konulmalıdır. Burada tadilatı yapılan alan eski bir mekan da olabilir, yeni bir alan da yeni kullanım amacına göre dizayn da talep edilmiş olabilir. İşte burada çalışmanın yönünü belirleyen elbette müşterilerimizin talepleridir. Bu etapta bu talepleri iyi şekilde not ederek istenilenin çok daha üstünde bir kalite ile işimizi teslim etmekteyiz.İşyeri tadilatlarında yapılan çalışmaların kapsamında iç mekan ile dış mekanın tasarımları birbirine uyumlu olacak şekilde dekore edilir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık her dekorasyon işlemi hizmet verilen sektöre göre şekil almaktadır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


_
ARA