rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

İzmir de tek parça, antibakteriyel, silinebilen iç mekan 3d duvar ve 3d zemin kaplamalarıdır.

3 boyutlu, daha doğrusu derinlik hissi veren 3d zemin ve 3d duvar kaplama, sizlere önerdiğimiz bir zemin kaplama şeklidir.

Evleriniz, çocuk odalarınız, mutfaklarınız, banyo, wc leriniz, ofisleriniz vb bir çok kullanım alanları bu ürünler ile kaplana bilir ve buralarda hayalinizdeki resim ve tasarımları gerçekleştirebiliriz. Buralarda kullandığımız ürünler sağlığınıza zarar vermediği gibi antibakteriyel olup temizliği kolaydır. Ayrı bir temizlik ürününe ihtiyaç duymadan yıkana bilir temizlene bilir.

Sadece konutlarda değil, sağlık sektöründe de [hasta odaları,dinlenme odaları,çocuk odaları, kreşler, masaj odalarında] 3d duvar ve zemin kaplamaları ürünlerimiz gönül rahatlığı ile uygulanabilir.

3d duvar ve 3d zemin kaplamaları ürünlerimiz insan ve çevre sağlığı bakımından insana ve çevreye saygıyı prensip edinmiştir.

3d Duvar Kaplama:

3d zemin kaplama:Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

banyo tadilatı
Banyo Tadilatı
İncele
gergi tavan işleri
Gergi Tavan İşleri
İncele
mutfak tadilatı
Mutfak Tadilatı
İncele

ARA