rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

İzmir de tek parça, antibakteriyel, silinebilen iç mekan 3d duvar ve 3d zemin kaplamalarıdır.

3 boyutlu, daha doğrusu derinlik hissi veren 3d zemin ve 3d duvar kaplama, sizlere önerdiğimiz bir zemin kaplama şeklidir.

Evleriniz, çocuk odalarınız, mutfaklarınız, banyo, wc leriniz, ofisleriniz vb bir çok kullanım alanları bu ürünler ile kaplana bilir ve buralarda hayalinizdeki resim ve tasarımları gerçekleştirebiliriz. Buralarda kullandığımız ürünler sağlığınıza zarar vermediği gibi antibakteriyel olup temizliği kolaydır. Ayrı bir temizlik ürününe ihtiyaç duymadan yıkana bilir temizlene bilir.

Sadece konutlarda değil, sağlık sektöründe de [hasta odaları,dinlenme odaları,çocuk odaları, kreşler, masaj odalarında] 3d duvar ve zemin kaplamaları ürünlerimiz gönül rahatlığı ile uygulanabilir.

3d duvar ve 3d zemin kaplamaları ürünlerimiz insan ve çevre sağlığı bakımından insana ve çevreye saygıyı prensip edinmiştir.

3d Duvar Kaplama:

3d zemin kaplama:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

alçi boya işleri
Alçi boya işleri
İncele
cam balkon işleri
Cam Balkon İşleri
İncele
ev tadilatı
Ev tadilatı
İncele

ARA