rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Elektrik Tesisatı İşleri

Ev, ofis veya çeşitli büyük çalışma alanlarında elektriğe ihtiyaç duyulması ve bu yönde priz, sigorta, anahtar gibi teçhizatların ustaca döşenmesi işlemine elektrik tesisatı denir. Her ne kadar uzaktan bakıldığında basit bir işlemmiş gibi görünse de elektrik tesisatı döşemesi büyük bir ustalık ve oldukça titiz bir çalışma gerektiren bir işlemdir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık bünyesinde çalışan tüm ustalarımız da bu konuda titiz çalışma yapılması gerektiğini bilmekte ve siz değerli müşterilerimize gereken desteği sunmaktadır.

Elektrik tesisatı için kullanılan boruların, ufak tellerin ve kabloların geçeceği yerlerin en ince detayına kadar uzman ekibimiz tarafından projelendirilmesi gerekir ve tüm işlemlerin bu proje doğrultusunda uygulanması sağlanır. Elektrik çarpması ve yangın gibi afetlerin yaşanmaması için en ufak bir hata bile yapılmamalıdır. Yapılacak olan bir hata insan sağlığı üzerinde oldukça büyük sonuçlar doğurabilir. Uzman ustalarımız bu konuda sizlere gereken desteği sağlayacak ve herhangi bir arızanın ya da iş kazasının önüne geçebilmek adına her şeyi detaylıca düşünüp yapacaklardır.

İzmir de elektrik tesisatı döşemelerinde elektrik iç tüzük yönetmeliğine uyulması ve bu yönetmelik doğrultusunda çalışmalar yapılması gerekmektedir. İzmir gibi büyük yerleşim alanlarının elektrik tesisatı döşeme işlemleri elektrik mühendisleri tarafından projeleri çizildikten sonra elektrik dağıtım şirketi tarafından da onaylanmalıdır. Ancak bu onaylar alındıktan sonra İzmirinin tüm elektrik tesisatı döşenebilir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak İzmir ilinde gereken tüm evraklarınızı almanız konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

İzmir elektrik tesisatı döşeme işleminde alanın büyüklüğüne göre boru, priz, kroşe, iletkenler ve kablolar gibi birçok tesisat malzemeleri kullanılır. Malzemeler kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ileride oluşabilecek hasarlara ve arızalara engel olmaktır. Can ve mal kaybı yaşamamak için bu elektrik tesisatı malzemeleri fark edildiği gibi büyük önem arz etmektedir. Elbette ki işinin ehli ustalarımıza işi teslim etmeniz son derece önemlidir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bu konuda kendimize ve ekibimize güveniyoruz.

Şehirlerden başka ufak yaşam alanları, örneğin, binalar ve iş yaptığımız ofis gibi yerlerin elektrik tesisatı döşenirken yapıların zarar görmemesi için detaylı bir çalışma gerekmektedir. Buat, elektrik kutusu, priz, iletkenler ve kablo gibi elektrik aletleri kullanılarak yapılan elektrik tesisatı döşemeleri uzun yaşam yılları boyunca kullanılacağı için kaliteli hammaddelerden oluşmalıdır. Şirket çalışanlarımız sizlere elektrik tesisatınızın tamiri esnasında hangi malzemeleri seçmeniz konusunda oldukça yardımcı olacaklardır.

İş yerlerinde elektrik tesisatı döşemesi de ayrı bir önemli konudur. Çalışanların can güvenliğini sağlamak ve oluşabilecek bir iş kazasının önüne geçmek için elektrik tesisatı ile ilgili malzemeler kaliteli olmalı ve elektrik tesisatı uygunluk belgesi mutlaka her işyerinde bulundurulmalıdır. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak tüm çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği belgelerini almaları için destek sağlıyoruz ayrıca ustalarımızın bir kaza yaşamaması için gereken her türlü önlemi alıyoruz.

Günümüzde globalleşen dünya ile birlikte gelişen teknoloji göz önüne alındığında aslında elektrik tesisatının günlük hayatımızda ne kadar büyük yer kapladığını görmek zor olmamaktadır. Gerekli malzemeleri tamamladıktan sonra elektrik tesisatı projeleri uzman bir mühendis tarafından onay aldıktan sonra uygulamaya geçilmelidir. Alanında uzman çalışanlarımız ve mühendislerimiz elektrik tesisatınızın daha düzenli ve kullanılabilir olması için ellerinden gelen her şeyi titizlikle yapmaktadır.

Günlük hayatımızda bu kadar yer kaplayan elektrik tesisatı için kullanılan malzemeler de oldukça geniştir. Buat, priz, iletken ve çeşitli boyutlarda kablolar bunlardan sadece birkaçıdır. Elektrik tesisatı döşemesi yapılırken bu malzemeler kullanılır ve ayrıca döşeme esnasında her türlü güvenlik önlemleri alınmalıdır. Kullanılan malzemelerin birbiriyle olan bağlantısı ve kısa devre olma durumları ustalarımız tarafından kontrol edilmelidir.

Elektrik tesisatı işleridöşeme alanında herhangi bir kısa devre veya kaçak akım oluşumunu önlemek için gelişen teknolojiler ile birlikte her türlü kontrolün yapılması ve oluşabilecek kazalara karşı önlemin alınması gerekir. Herhangi bir kaçak akım veya kısa devre oluşursa bunun geri döndürülmesi oldukça zor olacağından elektrik tesisatı etrafa zarar vermeye başlar. Bu gibi büyük felaketleri önlemek için çeşitli sigorta sistemleri kullanılmalıdır.

En basitinden yaşadığımız evlerde döşenen elektrik tesisatı sistemine detaylıca bakmalı ve elektrik tesisat ustaları tarafından her bir bölmeyi ayrı ayrı kontrol ettirmeliyiz. Çalışma arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz sizlere gereken desteği sağlayacaktır.

Evlerde, işyerlerinde veya şehir gibi büyük yaşam alanlarında elektrik tesisatı döşenirken temelde iki faktör göz önüne alınır. Sıva altı tesisat genelde ipek sıva altına yapılır ve tesisat kabloları dışarıdan görünmez. Sıva üstü tesisat ise ipek sıva üstüne yapılır ve kablolar, kullanılan tüm malzemeler dışarıdan görülür.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

ipek sıva işleri
İpek Sıva İşleri
İncele
banyo tadilatı
Banyo Tadilatı
İncele
seramik granit işleri izmir
Seramik Granit İşleri
İncele

ARA